Keita Midltone pārsteidz ar dārgu kaklarotu (FOTO), Mixnews.lv

Keita Midltone pārsteidz ar dārgu kaklarotu (FOTO)

фото

Izklaide | 2014. gada 17. februārī plkst. 07:54

Pagājušonedēļ, otrdienas vakarā Kembridžas hercogiene Keita Midltone apmeklēja labdarības pasākumu Londonā. Prinča Viljama sieva kā allaž pārsteidza ar savu izsmalcināto stilu, bet atšķirībā no citām reizēm, bija greznojusies ar nenovērtējami dārgu kaklarotu, raksta "kasjauns.lv".

фото

фото

Pirmo šā gada oficiālo pasākumu kā patronese hercogiene apmeklēja tērpusies pusnakts zilā "Jenny Packham" vakartērpā, bet greznojusies bija ar nenovērtējami dārgu kaklarotu, ko viņai šim vakaram no savas personīgās kolekcijas aizdevusi Viņas majestāte Anglijas karaliene Elizabete II. Šo izsmalcināto briljantu kaklarotu karaliene saņēma dāvanā savā kāzu dienā 1947. gada novembrī.

фото

фото

Portāls Mixnews.lv jau rakstīja, ka februāra sākumā karaliene izteikusi dažus padomus, kā viņas mazdēla sievai būtu jāģērbjas gaidāmās vizītes laikā Austrālijā šā gada aprīlī.

Pirmkārt, Ketrīnas svārkiem būs jābūt garākiem! Otrkārt, Ketrīna mudināta biežāk rotāties ar karaļnama īpašumā esošajām tiārām un dārglietām no karalienes un viņas mātes privātajām kolekcijām. Šo pārmaiņu mērķis esot radīt Ketrīnai "nebijuši karalisku tēlu".

Pērnā gada oktobrī Ketrīna pasākuma apmeklējumam bija izvēlējusies garu krēmkrāsas vakartērpu no dizaineru kolekcijas un tam pieskaņojusi elegantu kaklarotu. Taču tā nebija no īstiem briljantiem vai īstiem kristāliem, un iegādāta par pasakainu naudas summu. Ketrīna kaklarotu bija izvēlējusies kādā no tīkla "Zara" veikaliem un par to samaksājusi nieka 19.99 sterliņu mārciņu (24 eiro).

Komentāri