Grupa Momend izziņo koncertu sēriju, Mixnews.lv

Grupa Momend izziņo koncertu sēriju

фото

Izklaide | 2014. gada 17. februārī plkst. 16:15

Grupa "Momend" februārī un martā sniegs vairākus koncertus Latvijā, bet nākamā mēneša beigās uzstāsies Baltijas lielākajā mūzikas konferencē "Tallinn Music Week".

"Pašlaik cītīgi strādājam mēģinājumu telpā, jo gatavojamies mūzikas konferencei "Tallinn Music Week". Gatavojam un slīpējam jaunās dziesmas. Tallinā plānojam izpildīt dziesmas no gaidāmā albuma, taču pirms došanās uz Igauniju jauno repertuāru gribam parādīt arī visiem savējiem tepat mājās, tāpēc februārī un martā gaidāmi daži koncerti. Kopš pagājušās vasaras neesam Latvijā uzstājušies, tādēļ ļoti gaidām šos koncertus," stāsta grupas līderis Kārlis Strūbergs.

Šā gada 3.februārī "Momend" klausītājiem piedāvāja jaunu dziesmu "Nests", kas ir pirmais singls no rudenī gaidāmā grupas otrā studijas ieraksta. Grupas "Momend" koncerti notiks:

  • 21.februārī - "Baseins", Rīga

  • 1.martā - "I Love You", Rīga

  • 7.martā - "Piens", Rīga

  • 8.martā - "Artilērijas pagrabi", Daugavpils

  • 22.martā - Galerija "Laipa", Valmiera

  • 29.martā - Kino "Sõprus", Tallina

"Momend" ir indie/acoustic grupa, kas tika izveidota 2009. gada nogalē kā ģitārista, dziedātāja un dziesmu autora Kārļa Strūberga un bundzinieka Normana Bārbala duets. Vēlāk viņiem pievienojās Ivars Kalvis. Trijatā tika ierakstīts "Momend" debijas albums "Episodes of Trust", kas izdevniecības "I Love You Records" apgādā nāca klajā 2012. gada jūnijā.

Turpmākā gada laikā grupa piedzīvoja vairākas dalībnieku maiņas un pašlaik tās sastāvs ir nostabilizējies - Kārlis Strūbergs (ģitāra, balss), Normans Bārbals (bungas), Elvijs Pārpucis (ģitāra), Jurģis Priedītis (basģitāra). "Momend" ir koncertējuši gan Latvijā, gan tuvākajās kaimiņvalstīs, un šopavasar debitēs "Tallinn Music Week".

Konference "Tallinn Music Week" ir lielākā mūzikas skate Baltijas valstīs. Šogad tā notiks sesto reizi no 27.marta līdz 29.martam, pulcējot ap 800 mūzikas industrijas profesionāļu no visas pasaules. Pasākuma laikā Igaunijas galvaspilsētas klubos un koncertzālēs uzstāsies vairāk nekā 200 dažādu žanru grupu un mūziķu.

Komentāri