Rīgā viesosies trio Viscera no Itālijas, Mixnews.lv

Rīgā viesosies trio Viscera no Itālijas

фото

Izklaide | 2014. gada 18. februārī plkst. 07:56

25.februārī mūzikas klubā Nabaklab Rīgā uzstāsies Itālijas psihedēliskās metālmūzikas apvienība "Viscera///".

Itāļu ansamblis "Viscera///" dibināts 2000.gadā Pjačencas pilsētā valsts ziemeļos. Trio radītajā mūzikā vienā veselā saplūst posthārdkora, kosmiskās rokmūzikas valodas elementi un dažādu formu elektroniskās mūzikas ietekmes, tādējādi attālinoties no agrīnā graindkora virziena, un radot viņiem pietuvinātu un raksturīgu "paplašinājumu" par tā dēvēto smago mūziku.

Laika gaitā apvienības sastāvs ir vairākkārt mainījies, viņu daiļrade rezultējusies vairākos mazalbumos un divus pilna garuma darbos, kā pēdējais no tiem 2010.gadā beļgu mūzikas izdevniecības "ConSouling Sounds" (Amenra, Gnaw Their Tongues, Nadja, Year of No Light) paspārnē publiskotais 2: As Zeitgeist Becomes Profusion of the I.Daļa kādreizējo "Viscera///" dalībnieku ieguldījuši sevi tādos plašāku atpazīstamību guvušos Itālijas smagsvaros kā "Dyskinesia" un "Morkobot".

Muzikālo programmu papildinās jaunās pašmāju ģitārmūzikas grupas - "Reshape the Landscape" un "Quanaba", kuras abas nesenā pagātnē nodevušas klausītāju vērtējumam savus debijas ierakstus.

Koncerts Rīgā būs pirmais un vienīgais Latvijā grupas "Viscera///" Eiropas koncertbrauciena ietvaros.

Klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā. Pasākuma sākums plkst.21:00, ieejas maksa 5 eiro.

Komentāri