Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestris aicina uz lielkoncertu, Mixnews.lv

Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestris aicina uz lielkoncertu

фото

Izklaide | 2014. gada 19. februārī plkst. 18:43

Grupas "Dzelzs Vilks" dibinātā mūsdienu tautas mūzikas apvienība "Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestris" ziemas izskaņā izsludina grupas nesen izdotā albuma "Kālabad" lielkoncertu 30. aprīlī, Rīgā, Sapņu fabrikā, pl. 20.00.

Lielkoncertā pirmoreiz plašākai publikai vienkopus skanēs "Dzelzs Vilka" dainu iedvesmotā daiļrade, ko vairāku gadu laikā iecienījuši visu vecumu klausītāji. Galvenais vadmotīvs koncertā būs jaunā albuma "Kālabad" dziesmas, tostarp Radio SWH top vairāku nedēļu līdere "Salā Jūra Daugaviņa", taču neizpaliks arī mūzika no "Dzelzs Vilka" labi zināmajiem albumiem "Uijā Uijā Nikni Vilki" un "Kur Vakara Zvaigzne Lec", šajā reizē - plašākā mūziķu sastāvā un jaunās apdarēs.

"Albums "Kālabad" ir "Dzelzs vilka" radītas un dainu iedvesmotas ierakstu triādes jaunākais posms, kuru veido grupas mūsdienu tautasdziesmu garā radītie trīs albumi. Šobrīd ir sajūta, ka pienācis laiks šīs triādes labākās dziesmas apvienot plašākā koncertā. Priecāsimies koncertā sastapt visus Dzelzs vilka tautasdziesmu draugus, kuri arvien kuplākā skaitā atbalsta mūsu neparasto aizraušanos ar dainām, kopā dzied un iedvesmo jauniem meklējumiem," par koncertu saka Juris Kaukulis.

Kopā ar "Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestri" - Juri Kaukuli, Kasparu Tobi, Mārci Judzi, Kārli Alviķi, Ievu Strodi un Valēriju Cīruli - koncerta skanējumu kuplinās arī grupas draugi - postfolkloras kopa "Vecpilsētas dziedātāji" un tās skanīgās balsis un instrumenti, kā arī citi viesi - pazīstamais mūziķis Andris Alviķis un grupas "Forshpil" lieliskā vijolniece Inna Raihmane.

Īpaši lielkoncertam tapis atbilstošs skatuves iekārtojums un video, iedvesmojoties no mākslinieces Viviannas Marias Staņislavskas albumam "Kālabad" radītās ilustrāciju galerijas.

Pirmās 200 lielkoncerta biļetes grupa piedāvā par īpaši draudzīgu cenu – 10 eiro. Biļetes - "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv no 19. februāra.

Komentāri