Agnese Rakovska šovakar uzstāsies Omas Briljanta Istabā, Mixnews.lv

Agnese Rakovska šovakar uzstāsies Omas Briljanta Istabā

фото

Izklaide | 2014. gada 20. februārī plkst. 17:53

Popmūzikas radošo darbnīcu sērijas trešajā pasākumā šovakar, 20.februārī, kā viesmāksliniece uzstāsies "Triānas parka" soliste Agnese Rakovska.

Radošās darbnīcas organizē Omas Briljanta Istaba sadarbībā ar multiinstrumentālistu Rick Feds un tajās savu dalību apstiprinājuši daudzi Latvijā labi pazīstami popmūzikas izpildītāji.

Klausītājiem tā ir nebijusi iespēja ielūkoties mūziķu radošajā procesā un būt klāt nākotnes hitu dzimšanas brīdī. Katru nedēļu februārī un martā Rick Feds aicina pievienoties arī kādu īpašo viesi un šonedēļ tā būs Agnese Rakovska.

Turpmākajās nedēļās savu dalību apstiprinājuši tādi Latvijā iemīļoti izpildītāji kā Jānis Šipkēvics, Intars Busulis, Aminata Savadogo, Maija Sējāne un citi.

Pasākumu sērijas idejas autors Rick Feds jeb Rihards Fedotovs stāsta:

"Dzīvojot Amerikā manu spēli un domāšanu kardināli izmainīja ik nedēļās darbošanās "The Time" popmūzikas jam session, kurā bieži iesaistījās tādi mūziķi kā "The Roots", "Musiq Soulchild", "Bilal", "Pharrell", "Jill Scott" un daudzi citi. Brīvā atmosfērā tika uz vietas radītas jaunas dziesmas vai izpildītas jau zināmas neierastos aranžējumos.

Tāpat arī, regulāri sadarbojoties ar dažādiem gospeļu koriem, iemācījos, ka arī popmūzikā ir iespējams vairāk sajust dziesmu uz vietas un to izpildīt izrietoši no tā brīža emocijām, nevis tikai no iepriekš izdomātām niansēm. Tas viss veicina jaunradi, brīvību un patiesumu mūzikā. Tādēļ, lai veicinātu pomūzikas attīstību Latvijā, uzsāku šos radošos jam session, kuri, es ceru, lauzīs populārās mūzikas žanru robežas un iespējams aizvedīs pie jaunu stilu rašanās un nebijušām sadarbības formām."

Ekstravagantā Triānas Parka soliste Agnese Rakovska vienmēr guvusi pievērsusi uzmanību ar spilgtiem priekšnesumiem un arī koncerts Omas Briljanta Istabā nebūs izņēmums. Klausītājiem tiks piedāvātas gan Triānas Parka oriģinālkompozīcijas jaunos aranžējumos, gan Agneses iemīļotu izpildītāju dziesmas. Vakara otrajā daļā mūziķiem aicināti pievienoties arī citi vokālisti un instrumentālisti, lai kopīgi radītu jaunas dziesmas.

Vakara programma

20:00- 21:00 Agnese Rakovska ar opening set

21:00- 23:00 Jam Session/Open Mic

Pamatsastāvs:

Rick Feds - bungas, elektronika, vakara vadītājs

Kaspars Ansons-elektronika

Andrejs Gradinārovs- taustiņi, elektronika

Īpašie viesi:

  1. februārī Agnese Rakovska;

  2. februārī Leila Alijeva;

  3. martā Shipsi jeb Jānis Šipkēvics;

  4. martā Aminata Savadogo;

  5. martā Maija Sējāne

  6. martā Intars Busulis.

Komentāri