Clean Bandit albums iznāks maijā, Mixnews.lv

Clean Bandit albums iznāks maijā

фото

Izklaide | 2014. gada 21. februārī plkst. 07:49

Lielbritānijas UK top40 virsotnes pēdējā laika stabilākā apvienība "Clean Bandit", kas topā 1. vietā atrodas jau ceturto nedēļu pēc kārtas ar dziesmu "Rather Be", izsludina albuma "New Eyes" izdošanu šī gada 12.maijā.

"Clean Bandit" panākumi ir visai ievērojami, spēlētākā dziesma UK radiostacijās, iekarota ir ne tikai UKtop 40 virsotne, bet arī iTunes Austrālijā, Īrijā un Holandē dziesma ir numur 1. Kopumā singls "Rather Be" ir pārdots vairāk kā 500 000 kopijās un sasniedzis zelta statusu.

Clean Bandit tika dibināta 2009. gadā. Tās dalībnieki - Džeks Pattersons (saksofons), Greisa Šatto (stīgu instrumenti) un Milans Neils (vijole) iepazinās studējot Kembridžas universitātē, kur spēlēja stīgu kvartetā.

Sastāvam pievienojās Lūks Pattersons (bungas) un radās grupa, kāda tā ir zināma šobrīd. Savukārt dziesmu atpazīšanas aplikācijā "Shazam" dziesma "Rather Be" ir trešā meklētākā Eiropā un Āzijā.

Patlaban grupa strādā pie albuma un vēl gan nav paziņojuši par koncerttūres plāniem, tomēr, ņemot vērā straujo izaugsmi un lielos panākumus ne tikai Lielbritānijā, bet visā pasaulē, nebūs ilgi jāgaida līdz grupa dosies ceļā.

Komentāri