UB40 koncerts tiek pārcelts uz 31.maiju, Rīgas Kongresu namu , Mixnews.lv

UB40 koncerts tiek pārcelts uz 31.maiju, Rīgas Kongresu namu

фото

Izklaide | 2014. gada 21. februārī plkst. 11:35

Sakarā ar loģistikas sarežģījumiem, britu regeja grupas "UB40" koncerta norises laiks mainīts uz 31.maiju, un tas notiks Rīgas Kongresu namā. Grupa Latvijā ieradīsies 17 dalībnieku sastāvā, līdz vedot tieši viņiem pēc individuāla pasūtījuma radītus mūzikas instrumentus.

Britu regeja grupas "UB40" sākotnējie dalībnieki un dibinātāji pēc apvienošanās uzsākuši turneju, šonedēļ sniedzot pirmo koncertu Nigērijā. Paralēli tam, starplaikos atgriežoties Londonā, grupa studijā strādā pie jaunā albuma, kas būs unikāls atkalapvienošanās ieraksts. Jau ziņots, ka gadu mijā pēc vienas kopīgas uzstāšanās apvienojušies 3 galvenie grupas dalībnieki - solists Ali Campbell, taustiņinstrumentālists Mickey Virtue un vokālists, trompetists Astro, jauno sastāvu papildinot Ali pēdējo gadu grupas biedriem - pieredzējušiem mūziķiem.

Grupu pametušo dalībnieku atkalapvienošanās radījusi apjukumu fanos, jo praktiski šobrīd pastāv 2 grupas "UB40", kas viena pret otru uzsākušas tiesvedību par nosaukuma izmantošanas tiesībām, turklāt abas devušās turnejā. Kopš 2008. gada septiņdesmito gadu beigās Birmingemā izveidoto grupu pa vienam pameta to dibinājušie dalībnieki, līderim Ali uzsākot solo projektu. Savukārt "UB40" rindas papildināja jauni dalībnieki, tajā skaitā, Ali Campbell brālis.

Lūzuma punkts bija Astro aiziešana, veltot asu kritiku pamestajam projektam un tā jaunākajam albumam. Šai kritikai pievienojies arī Ali, kurš, atbildot uz viņa brāļa turpinātā vecā projekta pārstāvju paziņojumu par tiesvedības uzsākšanu, atbildēja, ka sods būtu jāsaņem viņiem par tik slikta regeja ierakstīšanu.

Iepriekš 28.februārī Rīgas kinostudijā plānotais koncerts notiks 31.maijā Rīgas Kongresu namā. To atklās pašmāju regeja projekts "Cannadis", kurā apvienojušies Horens Stalbe un Milky Selecter.

Visiem jau iegādāto biļešu īpašniekiem uz vietas tiks ierādītas vietas tādā pašā vai augstākā vērtībā, kā arī biļetes iespējams anulēt un saņemt naudu. Šajā gadījumā jāsazinās, rakstot uz info@ticketpro.lv. Pieteikumi naudas atmaksai tiek pieņemti līdz 30.martam, naudas atmaksa tiks veikta līdz 31.maijam.

Organizators "IC Concerts" atvainojas par iespējamo neērtību radīšanu koncerta apmeklētājiem. Atlikušās biļetes uz koncertu no 35 eiro par sēdvietu pieejamas Ticketpro.lv un tirdzniecības vietās lielākajos tirdzniecības centros un lielveikalos.

Komentāri