Lady Gaga vēlas atjaunot Džeksonam reiz piederējušo rančo "Neverland", Mixnews.lv

Lady Gaga vēlas atjaunot Džeksonam reiz piederējušo rančo "Neverland"

фото

Izklaide | 2013. gada 22. janvārī plkst. 20:22

Slavenā dziedātāja Lady Gaga vēlas izpirkt Maiklam Džeksonam reiz piederējušo rančo "Neverland", lai palīdzētu viņa mātei un bērniem to atkal savest kārtībā, raksta "kasjauns.lv"

Slaveno "Neverland" rančo popmūzikas karalis iegādājās vēl 1988. gadā, kad pats bija popularitātes virsotnē. Mūziķis tur izbūvēja nelielu dzelzceļu, zoodārzu bērniem un izstāžu zāli.

Pēc Džeksona nāves rančo par 23 miljoniem dolāru iegādājās kompānija "Sycamore Valley Ranch", taču daļa "Neverland" aizvien pieder mūziķa bērniem – Prinsam Maiklam, Parisai un Prinsam Maiklam II jeb Blanketam, kā arī Džeksona mātei Ketrīnai.

Godinot Maikla Džeksona piemiņu, viņa māte un bērni vēlas atjaunot "Neverland" rančo tā agrākajā izskatā. Pirmā Džeksonu ģimenes lūgumam atsaukusies dziedātāja Lady Gaga. Viņa norādīja, ka ir gatava ģimenei palīdzēt materiāli, izpērkot akcijas.

фото

Maiklam Džeksonam reiz piederējušais rančo "Neverland"

Ekstravagantā dziedātāja nekad nav slēpusi, ka ir liela Maikla Džeksona fane. Viņa jau izsolē iegādājusies vairākus popmūzikas karalim piederējušus tērpus un apsolījusi to rūpīgi glabāt nākamajām paaudzēm.

Pirms dažiem gadiem Deivida Letermana sarunu šovā Lady Gaga pavēstīja, ka viņai bijis paredzēts ieskaņot duetu ar popmūzikas karali.

"Risinājās nopietnas pārrunas par dueta iespēju ar uzlecošajām zvaigznītēm, viena no kurām tolaik biju es. Maikla nāve bija man šoks, neatkarīgi no tā vai esmu iedziedājusi ar viņu duetu jeb ne," atzina Lady Gaga.

Foto: Natasha Shi, MIX MEDIA GROUP, fashiontime.ru, tribuna.ru

Komentāri