Ralfs Eilands kļuvis populārs restlinga fanu vietnēs, Mixnews.lv

Ralfs Eilands kļuvis populārs restlinga fanu vietnēs

фото

Izklaide | 2014. gada 21. februārī plkst. 14:43

ekrānšāviņš

Pēc "Eirodziesma 2014" atlases pirmās kārtas grupas "PeR" solists kļuvis par sensāciju restlinga fanu vietnēs. Krievijā populārākajā restlinga forumā ievietots video un bildes no atlases kārtas uzstāšanās, bet kāds fans pat uztaisījis restlinga video, par pamatu ņemot dziesmu "Revelation".

Vētra reslinga fanu vidū aizsākusies, jo "Eirodziesma 2014" atlases kārtā Ralfs Eilands bija uzvilcis T-kreklu, uz kura attēlots viņa iecienītākais restlinga cīkstonis CM Punk - skandaloza un revolucionāra personība. Saite uz Krievijas reslinga fanu ievietoto ziņu - "http://vk.com/wall-23136452_1439072".

"CM Punk ir protestants un kļuva populārs, jo neraksturīgi restlingam sāka tiešraidē runāt ne pēc scenārija līdz viņam izslēdza mikrofonu. Viņš pat kļuva par čempionu! Arī viņa aiziešana no restlinga bija skandaloza - vienā dienā CM Punk pateica, ka viņu neapmierina daudzas lietas reslinga sistēmā un viņš, par spīti tam, ka spēkā vēl ir līgums, aiziet no sporta. Tā arī notika un viņu vairs neviens nevar sakontaktēt. Šī personība ar savu neatkarību mani ir iedvesmojusi un tāpēc arī uzvilku viņa kreklu Eirovīzijas atlasē," saka Ralfs.

Savukārt kāds cits fans izveidojis labāko CM Punk cīņas ainu video, par pamatu ņemot dziesmu "Revelation".

Komentāri