Latvijas Eirovīzijas fani pasniegs Simpātiju balvu, Mixnews.lv

Latvijas Eirovīzijas fani pasniegs Simpātiju balvu

фото

Izklaide | 2014. gada 21. februārī plkst. 18:51

Šogad pirmo reizi Latvijas Eirovīzijas Nacionālas atlases finālā tiks pasniegta Latvijas Eirovīzijas fanu kluba "Simpātiju balva". Balsojums ilga piecas dienas un savu balsi par kādu Nacionālas fināla dziesmu varēja atdot Eirovīzijas fanu kluba biedri un "Facebook" lapas sekotāji.

Šodien, 21.februārī, balsojums ir beidzies un drīz tiks apkopoti rezultāti. Bet jau rīt, 22.februārī, Nacionālā fināla laikā tiks pasniegta Eirovīzijas fanu kluba "Simpātiju balva", kuru saņems kāds fināla izpildītājs vai izpildītāja.

Miroslavs Kodis, Eirovīzijas fanu kluba Latvijā prezidents: "Man ir prieks, ka Eirovīzijas fani ir atsaukušies uz mūsu aicinājumu izvēlēties un nobalsot par mīļāko Eirovīzijas 2014.gada Nacionālas atlases fināla dziesmu. Fani bija aktīvi un dažu dziesmu vidū pat izvērtās sīva konkurence. Taču mums ir viens uzvarētājs, kurš sestdien saņems mūsu Simpātijas balvu."

"Eurovision Club Latvia" ir Latvijā reģistrēta biedrība. Par kluba biedri var kļūt jebkurš, kam patīk Eirovīzija, un kurš grib darboties Eirovīzijas labā. Organizācijas mērķi ir apvienot fanus, atbalstīt pašmāju mūziķus un konkursa dalībniekus no citām valstīm, ka arī popularizēt Eirovīzijas dziesmu konkursu Latvijā un Pasaulē.

Vairāk informācijas par Eirovīzijas fanu klubu Latvijā mūsu mājas lapā internetā www.eurovisionclub.lv. Sekojiet mums sociālajos tīklos Facebook, Twitter un Draugiem.lv

Komentāri