Latvija izvēlas dziesmu Eirovīzijai, Mixnews.lv

Latvija izvēlas dziesmu Eirovīzijai (1)

фото

Izklaide | 2014. gada 22. februārī plkst. 12:25

Sestdienas vakarā pl.21 Ventspilī, teātra namā "Jūras vārti", notiks Eirovīzijas dziesmu konkursa "Dziesma 2014" fināls, kurā izvēlēsies Latvijas pārstāvi starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam Kopenhāgenā, Dānijā, ziņo LETA.

Finālā kā pirmie uz skatuves kāps Ralfs Eilands un Valters Pūce ar dziesmu "Revelation", bet pēdējā uzstāsies Katrine Lukins ar dziesmu "You Are The Reason".

Otrais priekšnesumu sniegs Markus Riva ar dziesmu "Lights on", trešā būs Katrīna Bindere ar dziesmu "Moment and tomorrow". Kā ceturtais uz skatuves kāps Dons ar dziesmu "Pēdējā vēstule". Piektā uzstāsies Samanta Tīna ar dziesmu "Stay". Sestais uz skatuves kāps Niko ar dziesmu "Here I am again". Septītā būs grupa "MyRadiantU" ar dziesmu "Going all the way", savukārt astotā būs Olga un "Līgo" ar dziesmu "Saule riet" ("Take Away").

Ar devīto kārtas numuru Latvijas finālā uzstāsies Aminata Savadogo ar dziesmu "I can breathe". Viņai sekos grupa "Aarzemnieki" ar dziesmu "Cake to bake". Ar kārtas numuru 11 uzstāsies grupa "Eirošmits", kura izpildīs dziesmu "If I could (Get away)". Savukārt pēdējā priekšnesumu sniegs jau pieminētā Lukins.

Bez konkursantiem fināla koncertā uzstāsies arī dažādi latviešu un kaimiņvalstu mūziķi. Ar jaunām dziesmām uzstāsies Lauris Reiniks, Normunds Rutulis un atkal apvienojies duets - Ivo Fomins&Tomass Kleins. Jau tradicionāli uzstāsies arī iepriekšējā gada nacionālās atlases uzvarētāji - grupa "PeR", šoreiz kopā ar dziedātāju Jurgu no Lietuvas, kā arī igauņu grupa "Tenfold Rabbit".

Eirovīzijas dziesmu konkursa starptautiskais fināls šogad notiks Kopenhāgenā, Dānijā. Starptautiskā konkursa pusfināli paredzēti 6.maijā un 8.maijā, bet fināls - 10.maijā.

Gan Eirovīzijas nacionālās atlases fināls, gan starptautiskais konkurss būs vērojams tiešraidē LTV1 un "ltv.lv" mājaslapā.

Komentāri 1
BxxUfqZkb2pirms 5 gadiem
It's important to obitan a skilled diagnosis of the ringing ears when you begin dealing with this. A number of the ear ringing will also be indicative of more serious troubles. In addition, in the event the medical diagnosis isn't ringing ears, then you'll need for you to treat or even treat it in the several method in comparison with you would ringing in the ears. Lots of people with ringing in ears find reduced the problem by utilizing seem remedy. You will find a very simple research you could concept if sound treatments just might help you handle your own ears ringing. Music your own radio among a pair of stations. You'll want to hear the stationary sound if you have updated the idea concerning channels. When the stationary noise from the radio goggles your ringing in the ears or even causes it to become a smaller amount visible (partially goggles this), in that case sound therapies probably will assist your lack of control.