Astoņi iemesli, lai piedalītos konkursā #mixnews8, Mixnews.lv

Astoņi iemesli, lai piedalītos konkursā #mixnews8

фото

Izklaide | 2014. gada 27. februārī plkst. 12:02

Kāpēc steidzami ir jāatliek visas darīšanas, jānofotografē sava mīļotā sieviete un līdz 8.martam jāievieto fotogrāfija "Instagram" ar mirkļbirku #mixnews8?

  1. Piedalīties konkursā "Redz, kur mana mīļotā" ir ļoti vienkārši. Ir tikai jāpievieno fotogrāfijai mirkļbirku #mixnews8, un tā automātiski parādās portālā Mixnews.lv konkursa sadaļā.

  2. Dalība konkursā neko nemaksā. Neviena eirocenta! Tikai dažas sekundes jūsu laika.

  3. Bez lielām pūlēm jūs varat laimēt vērtīgu balvu! Mūsu iepriekšējos konkursos mēs izspēlējām jaunu "iPhone" un vakariņas diviem dārgā restorānā! Esat ieintriģēti?

  4. Pārsteigums. Gribat savai mīļotajai sagādāt patīkamu pārsteigumu? Pārsteigt viņu? Tostarp ar savu oriģinalitāti.

  5. Mīlestība. Pateicoties mūsu konkursam, jums ir iespēja parādīt savas mīļotās skaistumu visai pasaulei.

  6. Lepnums. Viņa taču jums ir pati labākā, vai ne? Kāpēc viņa ir tik īpaša? Tā arī uzrakstiet: "Mana mīļotā Nataša (Ļenočka, Sandra), kur cep visgardākos pīrāgus (pavedina ar savām garajām kājām)."

  7. Absolūti caurspīdīga (skaidra) balvas izloze. Visi mūsu draugi, radinieki un paziņas piedalīsies izlozē, balstoties uz vienādiem noteikumiem. Uzvarētāju noteikts akla, mēma nejaušo skaitļu programma, pie tam videokameras klātbūtnē. Viss notiks radio MIX FM tiešajā ēterā un notiekošā ierakstu varēs redzēt portālā Mixnews.lv

  8. Astotais marts! Jūs neesat aizmirsuši? Tas notiek tikai vienreiz gadā!

Svarīga piezīme! Lai fotogrāfija piedalītos konkursā, to nepieciešams ievietot publiskā "Instagram" profilā. Ja jūsu profils ir slēgts, nepieciešams to atvērt vismaz uz stundu, lai iezīmētā fotogrāfija nonāktu mūsu galerijā.

Ne mazāk svarīga piezīme! Viens konkursa dalībnieks var iesūtīt tikai vienu fotogrāfiju!

Komentāri