Dzīvnieku patversme Ulubele aicina uz cilvēcības stundu, Mixnews.lv

Dzīvnieku patversme Ulubele aicina uz cilvēcības stundu

фото

Izklaide | 2014. gada 27. februārī plkst. 19:28

Dzīvnieku patversme ir vieta, kur var vērot, kā sabiedrībā zūd un kā dzimst cilvēcība. Tāpēc lielākā Latvijas patversme Ulubele, kas atrodas Līčos, jau gadu maziem un lieliem piedāvā Cilvēcības stundu. Cilvēcības stundas piedāvā arī to grāmatu autori, kuru darbi atrodami Ulubeles grāmatu plauktā "Cilvēks-dzīvnieks-grāmata".

Trīs dienas mūsu ieteiktā literatūra būs apskatāma, pašķirstāma izstāžu centrā Ķīpsalā, kur notiks starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde "Baltijas Grāmatu svētki 2014".

Trīs dienas Ulubeles Cilvēcības stendā varēs apciemot un, lemjot atbildīgi, sniegt mājas 3 kaķiem, jo kas var būt labāks par sajūtu, kad tu esi iekāpis dīvānā ar kādu labu lasāmvielu un tev blakus ieritinās silts murrātājs.

фото

Ikviens, kas mūs apciemos, varēs klātienē tikties ar Ulubeles Cilvēcības stundu četrkājainajām pasniedzējām Loti un Moku.

Piedaloties grāmatu svētkos, Ulubele sāk akciju – "Vairosim cilvēcību". Ikviens tiek aicināts papildināt mūsu grāmatu skapi Cilvēks-dzīvnieks-grāmata arī virtuāli. Sūti to grāmatu nosaukumus, autorus un īsu aprakstu, kādu zīmīgu citātu, kāpēc šis literārais darbs tevi uzrunāja būt vairāk cilvēcīgam, aizkustināja vai mācīja cienīt un ieklausīties dabā uz e – pastu "ulubele@ulubele.org" . Kopā veidosim virtuālo bibliotēku "Vairosim cilvēcību", ko ikviens varēs aplūkot un smelties pozitīvas emocijas Ulubeles mājas lapā www.ulubele.org .

Īpašie pasākumi izstādes "Baltijas Grāmatu svētki 2014" laikā:

  • 28.martā pl.16 Lote būs īpaša viese rakstnieces Daces Judinas grāmatas "Mēnesis pie jūras" vaļā vēršanas svētkos.

  • 2.martā pl.12 turēsim ķepas kopā ar draugu Ingmāru Līdaku viņa grāmatas "Zoodārzs manā pagalmā" atvēršanas svētkos.

Uz tikšanos – 28. februārī, 1. un 2. martā Ķīpsalā lielajos grāmatu svētkos, jo grāmatas un četrkājainie draugi mums māca sirsnību un atbildību.

Komentāri