Martā Rīgā priekšnesumu sniegs mūziķis AraabMuzik, Mixnews.lv

Martā Rīgā priekšnesumu sniegs mūziķis AraabMuzik (1)

фото

Izklaide | 2014. gada 28. februārī plkst. 14:16

Mūzikas producents un izpildītājs no ASV "araabMUZIK" 24.martā pirmoreiz uzstāsies Rīgā, izpildot un uz vietas radot hip-hop, drum&bass un dubstep skaņdarbus.

"AraabMUZIK" dzimis un audzis Rodas salā ASV, dominikāniešu-gvatemaliešu ģimenē. Savā muzikālajā gaumē ietekmējies no "Dr.Dre", "Hi-Tek", "Dj Khalil" un citiem, pateicīgs liktenim par iespēju augt drošā vidē, atšķirībā no lielas daļas ASV hip-hop māksliniekiem.

Jau no 10 gadu vecuma apguvis bungu spēli, vēlāk pievērsies taustiņinstrumentiem, viņš jau vairākus gadus rada un izpilda skaņdarbus, izmantojot mūzikas producēšanas un atskaņošanas iekārtu MPC, ar kuru strādā tikpat virtuozi, kā pasaulslavenais grupas Blink-182 dalībnieks Travis Barker ar bungām.

"AraabMUZIK" ir iespējams ātrākais un ritmiskākais šīs skaņu mašīnas virtuozs, un viņa uzstāšanās apmeklētāji lielākoties bauda, izbrīnīti un sastinguši vērojot mūziķa kustības. "AraabMUZIK", īstajā vārdā Abraham Orellana, uzsver, ka viņš šo mūziku rada un izbauda, nelietodams jebkādas aizliegtās vielas, turklāt savus pieprasītos bungu un efektu pavadījumus rada dažās minūtēs.

Tos novērtējuši un savos skaņdarbos izmanto "Young Jeezy", "Ludacris", "ASAP Mob", "Azealia Banks", "Fabolous" un citi populāri mūziķi, turklāt "araabMUZIK" bijis albumu līdzproducents tādiem ietekmīgiem vārdiem mūzikā kā, piemēram, "50 Cent", "Lloyd Banks", arī Latviju 2011. gadā apmeklējušie "Mt Eden".

"AraabMUZIK" uzstājies kopā ar "Skrillex", "ASAP Rocky", "Baauer" u.c., kā arī veidojis remiksus vairāku atpazīstamu mūziķu skaņdarbiem, kas ieguvuši popularitāti klausītāju vidū internetā.

"AraabMUZIK" Rīgā 24. martā priekšnesumu sniegs savas turnejas ietvaros, Latvijā viesodamies pirmoreiz, lai tālāk dotos uz Lietuvu. Biļetes uz priekšnesumu Sapņu Fabrikā no 28.februāra 17:00 pieejamas Ticketpro.lv un tirdzniecības vietās no 8 eiro. Informācija www.concertsandfestivals.lv. Piedāvā IC Concerts.

IC Concerts ir kultūras un izklaides norišu zīmols Baltijas valstīs, kas apmeklētājiem piedāvā augstas kvalitātes aktuālu mākslinieku uzstāšanās Rīgā, Tallinā un Viļņā. 2014. gadā jau notikušie šovi - Gold Panda 4.februārī 9K1 NAMS Rīgā un 5.februārī Rock Cafe Tallinā. Gaidāmie - Ayah Marar uzstāšanās 10.aprīlī Tallinā, 11.aprīlī Rīgā, 12.aprīlī Viļņā, UB40 koncerts 31.maijā Rīgas Kongresu namā.

Komentāri 1
yPNO1TATuFpirms 5 gadiem
Sorry about your cold. Sounds as if you had a busy day,a bit too technical for me. You will be glad to hear we have now got our VCR and SKY + HD ctnencoed so can watch DVDs. Very nice man from Hursely came and fixed it for a350!!LoveMother