Šo svētdien Rīgā uzstāsies Depeche Mode, Mixnews.lv

Šo svētdien Rīgā uzstāsies Depeche Mode

фото

Izklaide | 2014. gada 28. februārī plkst. 14:34

Gaidīšana ir galā, un jau šosvētdien, 2.martā, "Arēnā Rīga" uzstāsies slavenā britu apvienība "Depeche Mode". Pēc grupas dalībnieku vārdiem albuma "Delta Machine" popularizēšanai veltītie turnejas šovi ir vieni no garākajiem, kādus grupa līdz šim spēlējusi - koncerts ilgs vairāk par divām stundām.

"Arēnas Rīga" durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau pl. 18.00. Koncerta iesildītāji, dāņu muzikālais projekts "Choir Of Young Believers", uz skatuves kāps pl.19.30. "Depeche Mode" uzstāšanās sāksies pl.20.30.

Ņemot vērā, ka koncertu apmeklēs vairāk nekā 11 000 skatītāju, organizatori aicina apmeklētājus ierasties savlaicīgi. Biļetes uz "Depeche Mode" šovu ir izpārdotas.

Grupas prasību saraksts ar lietām, kas jānodrošina koncerta dienā, organizatoriem nav sagādājis galvassāpes. "Depeche Mode" mūziķi pa Rīgu pārvietosies melnos luksusklases "Mercedes-Benz" minivenos, bet maltīti koncerta norises vietā grupai gatavos tās personīgais pavārs.

Koncertam nepieciešamais tehniskais aprīkojums uz Latviju tiks piegādāts astoņās kravas automašīnās, bet pavadošais sastāvs ieradīsies četros autobusos.

Komentāri