Žurnāls: Evas Sietiņsones-Zatleres dēka ar precētu vīrieti izjaukusi citu ģimeni, Mixnews.lv

Žurnāls: Evas Sietiņsones-Zatleres dēka ar precētu vīrieti izjaukusi citu ģimeni (2)

фото

Izklaide | 2013. gada 23. janvārī plkst. 20:37

Melodrāmas cienīgs, neparasts mīlas daudzstūra stāsts. Valda Zatlera dēla sievas Evas Sietiņsones-Zatleres dēka ar precētu vīrieti izjaukusi citu ģimeni, raksta žurnāls "Kas Jauns".

Pagājušā gada nogalē izskanēja ziņas par iespējamo krīzi AS "Cēsu alus" valdes priekšsēdētājas Evas Sietiņsones-Zatleres un viņas vīra Gustava Zatlera ģimenē, jo bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera dēls it kā esot neuzticīgs savai sievai.

Kā raksta žurnāls, viss ir bijis nedaudz citādāk – "gāja pa kreisi" nevis Gustavs, bet gan viņa sieva Eva. Turklāt viņas rīcības rezultātā tika izjaukta tika šķirta tirdzniecības jomas darbinieka Edgara Untāla un LNT žurnālistes Danas Albrehtes-Untāles laulība. Tomēr gan Eva Sietiņsone-Zatlere, gan Edgars Untāls žurnālam "Kas Jauns" noliedz, ka ir bijuši mīļākie.

Pēc "Kas Jauns" rīcībā esošās informācijas, Edgars un Eva iepazinušies koučinga kursos, kur darbojušies vienā pārī. Pats Gustavs Zatlers žurnālam atzīst, ka neko nezina par sievas sānsoļiem, un šovasar plāno ar sievu svinēt piekto kāzu gadadienu.

фото

Eva Sietiņsone-Zatlere kopā ar vīru Gustavu Zatleri

Savukārt žurnāliste Dana Albrehte žurnālam atzinusi, ka šķīrusies no vīra tieši viņa sānsoļa dēļ ar Evu Sietiņsoni- Zatleri.

"Mani kā žurnālisti pārsteidza, ka cik divkosīga, sekla un bez iekšējās inteliģences patiesībā ir viena daļa tā dēvētās Latvijas elites pārstāvju, kuru ārējais, šķietami spožais publiskais tēls ir tikai liekulīga izkārtne, un cik viegli šie cilvēki piekopj amorālu dzīvesveidu," žurnālam atzina Dana Albrehte.

Foto: db.lv, kasjauns.lv

Komentāri 2
Tuzikspirms 6 gadiem
Problēmas sāka iezīmēties jau kāzu dienā - abi zaķīši smuki nobildējās pie sasistas laivas !Ar to viņu tālākā kopdzīve bija ieskicēta. Pie viena varētu piebilst, ka jaunlaulātājam ir pagaras kājas, izskatās neslikti.1724
evapirms 6 gadiem
Mauķele !!!