Grupai "Pat Metheny Unity Group" iznācis jauns albums , Mixnews.lv

Grupai "Pat Metheny Unity Group" iznācis jauns albums

фото

Izklaide | 2014. gada 3. martā plkst. 07:35

Nule kā iznācis "Pat Metheny Unity Group" jaunais albums, kam dots nosaukums - "KIN (-)"! Jau mūzikas albuma nosaukums vēsta (kin angļu valodā nozīmē - dzimta, cilts), ka grupa, ar 20 Grammy balvu ieguvēju Petu Meteniju (Pat Metheny) priekšgalā, atgriežas pie saknēm.

Atgriešanās pie saknēm var reizē būt gan kaut kā aizmirsta vai vēl neatklāta atrašana no jauna, gan arī kaut kā pavisam jauna izzināšana.

Mūzikas eksperti šo mūzikas albumu jau ir novērtējuši, sakot, ka tajā ir "daudz kā svinama" (allaboutjazz.com). Arī albuma mākslinieciskais dizains, kas izstādīts mākslas galerijā "Azart Gallery" Ņujorkā, atsaucas uz albuma nosaukumu - uz albuma vāciņa ir attēlotas dažādu cilvēku sejas. Albuma dizaina autors ir fotogrāfs Stefans Doils (Stephen Doyle).

Pets Metenijs tikko kā arī saņēmis spāņu "Oskaru" jeb "Goya Award" par skaņu celiņu filmai "Living is easy with eyes closed" ("Vivir es facilconlosojoscerrados"). Festivāls "Rīgas Ritmi" piedāvā "Pat Metheny Unity Group" koncertu Rīgā, 26.aprīlī! Biļetes pieejamas "Biļešu Serviss" kasē un internetā.

Komentāri