Depeche Mode saviļņo Arēna Rīga (FOTO), Mixnews.lv

Depeche Mode saviļņo Arēna Rīga (FOTO)

фото

Izklaide | 2014. gada 3. martā plkst. 08:20

Svētdien 2.martā albuma "Delta Machine" tūres ietvaros izpārdotā Arēnā Rīga koncertēja kulta grupa "Depeche Mode", sniedzot divas stundas garu, intensīvu un emocijām bagātu koncertu. Koncertu vēroja 12 300 skatītāju.

фото

Jā, šis noteikti ir tas koncerts, kuru tu nožēlosi, ja neapmeklēji. Milzīga skatuves ar krāšņām video projekcijām, leģendāras dziesmas mūsdienīgā, kā arī orģinālversijās, harizmātisks priekšnesums, spēcīga enerģijas apmaiņa starp mūziķiem un klausītājiem – "Depeche Mode" koncertā bija viss izcilam koncertam nepieciešamais.

фото

фото

Ar "Depeche Mode" ir izaugušas vairākas paaudzes jauno klausītāju, un koncertā Arēna Rīga katram tika par dziesmai - 2012.gada albuma Delta Machine" - "Welcome to my World", "Heaven", "Slow" 1986.gada "A Question of Time", 1981.gada "I just can’t get enough", 2005.gada "Precious" un citas.

фото

фото

Šķiet, viena no koncerta kulminācijām bija Mārtina Gora izpildītās "Slow" un "Blue Dress" – pieklusināti un jutekliski, kam sekoja jau Gahana dziedātā "Heaven" un straujš stilistisks pagrieziens deju mūzikas virzienā ar "Behind the Wheel". Visiem labi zināmā dziesma "Pesonal Jesus" tika izpildīta pavisam lēni,lēni, kacinot līdzi dziedāt gribošo publiku.

фото

фото

Ne vien muzikālie kontrasti, bet arī video projekcijas: Deiva Gahana seksīgās kustības tuvplānā, filmu režisora Antona Korbeina "Depeche Mode" dziesmu vizuālās interpretācijas un krāšņas disko gaismas, koncertu padarīja par suģestējošu piedzīvojumu.

фото

фото

"Depeche Mode" dziesmās tekstam ir svarīga nozīme. Dziesmas aptver cilvēka personīgās pasaules konfliktus un ilgas, attiecības ar mīļoto, pārpasaulīgas bailes un vēlmes – tās pārtop par savādākām mantrām nebaltai un pavisam baltai dienai. Arēna Rīga visskaļākā līdzi dziedāšana bija dzirdama pie dziesmām "Enjoy the Silence", "Personal Jesus", "Walking in My Shoes" un koncerta izskaņā "Never Let Me Down Again".

фото

фото

фото

Depeche Mode koncerta galerija: šeit

Komentāri