Labākie 2014. gada Oskara citāti, Mixnews.lv

Labākie 2014. gada Oskara citāti

фото

Izklaide | 2014. gada 3. martā plkst. 13:49

Svētdien, 2. martā, Losandželosā "Dolby" teātrī norisinājās 86. Amerikas Kinoakadēmijas balvas Oskars pasniegšanas ceremonija. Slavenības izcēlās ar daudziem spilgtiem citātiem, raksta ārvalstu mediji.

Pasākuma vadītāja komiķe Elena Dedženeresa:

"Merila [Strīpa] ir tikusi nominēta Oskaram jau 18 reizes... Tie ir iztērēti simtiem tūkstošu dolāru. Vienkāršāk sakot, Merila vairs nevarēs atļauties tikt nominēta."

фото

"Šonakt būs ļoti aizraujoša nakts. Jebkas var notikt, tik daudz dažādu iespēju. Iespējamība numur viens - 12 Gadi Verdzībā iegūs labākās filmas balvu. Iespējamība numur divi - jūs visi esat rasisti."

"Un šeit ir vīrs, kuram nav nepieciešama nekāda ievada runa. Taču, ja tādas nebūs, tad viņš vienkārši nezinās, kad nākt laukā. Tāpēc lūdzu sagaidām - Breds Pits!"

Labākais otrā plāna aktieris - Džareds Leto ("Dallas Buyers Club"):

"1971. gadā Luiziānā, dzīvoja kāda pusaugu meitene, kas bija stāvoklī un sava otrā bērna gaidībās. Viņa bija vientuļā māte, kas pametusi vidusskolu, bet tomēr viņai kaut kādā veidā izdevās padarīt dzīvi labāku sev un saviem bērniem... Tā meitene ir mana māte un viņa ir šovakar šeit, un es tikai gribu pateikt, ka es tevi mīlu, mammu. Paldies, ka iemācīji man sapņot."

фото

Cilvēkiem Ukrainā un Venecuēlā: "Mēs esam šeit, un kamēr jūs cīnāties par savu sapni, lai dzīvotu normālu dzīvi, mēs domās esam kopā ar jums."

Labākās aktrises balvas ieguvēja Keita Blanšeta ("Blue Jasmine"):

"Tiem no mums, kas ir šajā nozarē un joprojām muļķīgi pieturās pie domas, ka sieviešu filmas - ar sievieti centrālajā lomā - ir tikai nišas produkts pieredzei, saprotiet, ka tā nav. Auditorija vēlas redzēt šīs filmas un patiesībā tās pelna naudu. Pasaule ir apaļa, cilvēki!"

фото

Filmas 12 Gadi Verdzībā režisors Stīvs Makvīns:

"Ikviens ir pelnījis iespēju ne tikai izdzīvot, bet arī dzīvot. Tas ir svarīgākāis Solomona Nortupa mantojums. Es veltu šo balvu visiem, kas pārcietuši verdzību un tiem 21 miljonam cilvēku, kas vēl tagad joprojām tādā dzīvo".

Komentāri