Noklausies jaunā projekta ASTRA THE 22’S singlu Catwoman!, Mixnews.lv

Noklausies jaunā projekta ASTRA THE 22’S singlu Catwoman!

фото

Izklaide | 2014. gada 3. martā plkst. 19:25

Dueta "Astra The 22’s" sastāvā ir latviešu dziedātāja Kerija Kalēja, kura mācījusies ASV un tur strādājusi mūzikas izdevniecībās, bet tagad atkal dzīvo un strādā Latvijā, un amerikāņu dziedātājs un ģitārists Ēriks Džeiks (Eric Jayk). Projekts muzicē aktuālajā indie pop, indie dance, kas tiek kombinēts ar rokmūzikas elementiem.

Kerija: "Mēs iepazināmies Ņujorkā. Es augstu vērtēju Ērika pieredzi no viņa iepriekšējiem projektiem, tostarp grupā "Wildstreet". Kad pagājušajā gadā uz brīdi atgriezos ASV, satikāmies, aprunājāmies un konstatējām, ka mums patīk līdzīga mūzika un ka esam uz viena viļņa. Ierakstījām pāris demo un tā laikā bija skaidrs, ka pietiek vienam nospēlēt pāris taktis, lai otrs tās virzītu tālāk un veidotos dziesma.

Mūziku un tekstus rakstam kopā – dziesmas ir metaforas, kas runā par daudzām piedzīvotām un pārdzīvotām lietām muzikāli un arī reālajā dzīvē. Mums ir daudz kopīgu ieceru un tas, ka Ēriks atrodas Amerikā, bet es esmu Latvijā, šajā interneta laikmetā vairs nav nekāda problēma."

Dziesma ir ierakstīta un miksēta Ņujorkā. Dziesmas skaņas pēcapstrādi veidojis Hovijs Veinbergs (Howie Weinberg), kurš ieguvis 4 Grammy nominācijas, 200 Zelta albumus Amerikā un strādājis ar tādiem "vaļiem" kā "The White Stripes", "Nirvana", "Red Hot Chili Peppers" un citiem.

Komentāri