Zelta Mikrofonā pirmatskaņota spēlfilmas Romeo n' Džuljeta tituldziesma, Mixnews.lv

Zelta Mikrofonā pirmatskaņota spēlfilmas Romeo n' Džuljeta tituldziesma

фото

Izklaide | 2014. gada 6. martā plkst. 18:28

5.martā mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofons" apbalvošanas ceremonijā pirmatskaņojumu piedzīvojusi Raimonda Paula un Guntara Rača sarakstītā tituldziesma topošajai režisora Māra Martinsona spēlfilmai "Romeo n' Džuljeta" – "Lai kas arī nenotiktu", ko izpildīja Raimonds Pauls, Marta Ritova un Emīls Balceris.

Liriskās un romantiskās noskaņās apvītās dziesmas "Lai kas arī nenotiku" mūzikas autors ir komponists Raimonds Pauls, bet tekstu rakstījis daudzu Maestro dziesmu līdzautors Guntars Račs. Skaņdarba solisti ir mūziķi Marta Ritova un Emīls Balceris. Dziesmas ierakstā piedalījies arī pats Maestro Raimonds Pauls, bet dziesmu studijā producējis Artūrs Palkevičs. Līdz ar audio ierakstu klajā šodien tiek laists arī dziesmas video klips, kura autors ir Māris Martinsons.

Raimonds Pauls: "Sākotnēji pats nebiju par šo dziesmu īpaši pārliecināts, bet pēc tam, kad esmu dzirdējis gala versiju, man pašam šķiet, ka ir visnotaļ labi izdevies. Prieks arī par dziedātājiem, kuri ikdienā šāda tipa dziesmas "

Guntars Račs:"Dziesma ir par mūžam aktuālo tēmu, par mīlestību. Ļoti ceru, ka dziesma spēs izdzīvot arī ārpus Māra veidotās filmas, kā tas itin bieži ir noticis ar daudzām Raimonda Paula dziesmām, kuras sākotnēji rakstītas tikai kādai konkrētai kinofilmai. Sajūtas par rezultātu ir ļoti, ļoti labas un Paula klavieru solo jau vien ir ko vērts! Ar nepacietību gaidu filmas pirmizrādi".

"Topošā filma "Romeo n' Džuljeta" ir stāsts par krievu un latviešu jauniešiem mūsdienu Latvijā, kuri, nonākuši sabiedrības aizspriedumu krustugunīs, arvien meklē ceļu pretim vispatiesākajam, kas aizvien valda pār pasauli – īstai mīlestībai. Attiecības, nodevība, divkosība – tas ir smalks jūtu un emociju virpulis, kas vienā acumirklī var pārcirst trauslo pavedienu starp naidu un mīlestību, dzīvību un nāvi. Esmu patiesi priecīgs, filma jau ir tikusi pie savas tituldziesmas, kas palīdz kaut nedaudz izjust tās emocijas, par ko vēstīs kino lenta", stāsta filmas režisors Māris Martinsons.

Darbs pie spēlfilmas "Romeo n' Džuljeta" tapšanas uzsākts 2013. gada vasarā Jūrmalā un tiks turpināts šovasar Jūrmalā un Rīgā. Filma paver skatījumu uz mūsdienu jauniešu attiecību līkločiem un mīlestības neprognozējamību pēc Viljama Šekspīra traģēdijas "Romeo un Džuljeta" motīviem. Tas būs mūsdienīgs, provokatīvs stāsts, atklājot Latvijas sabiedrības daudzslāņainību, naivumu, un bieži vien arī divkosību. Filmas valoda – latviešu un krievu. Filmas pirmizrāde paredzēta šī gada nogalē.

Komentāri