Ainars Virga no topošā solo albuma piedāvā jaunu dziesmu Rozes zieds, Mixnews.lv

Ainars Virga no topošā solo albuma piedāvā jaunu dziesmu Rozes zieds

фото

Izklaide | 2014. gada 7. martā plkst. 07:27

"Zelta Mikrofons" balvu ceremonijas laikā, notika vairāku dziesmu pirmatskaņojumi, tostarp izskanēja arī Ainara Virgas dziesmas "Rozes zieds" koncerta versija.

Jaunā dziesma ir pēdējais no singliem pirms 6.aprīlī gaidāmā Virgas solo albuma "Dziesmas par dzīvi un mīlestību". Atgādināsim, ka tā ir Ainara piecdesmitā dzimšanas diena, kas tiks atzīmēta ar jubilejas koncertu Liepājas Olimpiskajā centrā. Tieši tur būs pirmā vieta un pirmā diena, kad būs pieejams arī jaunais albums.

Dziesmai "Rozes zieds" ir mazliet garāka vēsture, kā varētu domāt, jo šīs dziesmas pirmā versija, kas bija sarakstīta angļu valodā "Can You Release Me Now", tika radīta tālajā 1993. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs, kad Ainars bija viens no grupas "Rīga" dalībniekiem un aktīvi strādāja pie jaunu dziesmu rakstīšanas. Dziesmas pirmās versijas teksta autors bija pazīstams amerikāņu dziesmu autors Franke Previte, kura kontā ir arī dziesma "The Time of My Life", kas iekļauta Holivudas populārajai astoņdesmito gadu filmā "Dirty Dancing".

Ainars Virga:"Atceros, ka biju pats jau izdomājis piedziedājuma atslēgas frāzes, bet Franke būtībā uzrakstīja tikai pantiņus. Man šī dziesmas jaunā versija patīk daudz labāk par angļu versiju un producents Arturs Palkevičs ir labi pastrādājis. Pašam šķiet, ka tas ir hits, bet nekad jau nevar zināt."

Latviešu dziesmas versijas autors ir Ainara solo albuma un Līvu laika dziesmu līdzautors Guntars Račs.

Dziesmu producējis Arturs Palkevičs, papildus vokālus iedziedājusi Dināra Rudāne, basa partijas - Norberts Skraucis, bet saksofonu iespēlējis Aleksejs Balinskis. Ierakstīta Art Recording Studio Rīgā un miksēta "Labo ierakstu studijā", Artūram sadarbojoties ar Jāni Kalvi.

Publicitātes foto: J.Deinats

Komentāri