Koris Mūza izdod albumu ar Sniedzes Prauliņas mūziku, Mixnews.lv

Koris Mūza izdod albumu ar Sniedzes Prauliņas mūziku

фото

Izklaide | 2014. gada 7. martā plkst. 07:43

Trešdien, 12.martā pl.19.00 koncertā "Klusā mūzikas sesija" Rīgas Sv.Pētera baznīcā notiks pirmais kora "Mūza" un Sniedzes Prauliņas jaunākā ierakstu albuma "Intro" programmas atskaņojums. Albuma muzikālais materiāls ierakstīts Rīgas Sv.Pētera baznīcā baznīcā 2013.gada novembrī un 2014.gada janvārī.

Albuma programma iezīmē jaunu pieeju mūsdienu kora mūzikai, kurā kora "a cappella" dziedājums apvienots ar novatoriskiem, akustiskiem un elektroakustiskiem papildinājumiem.

Koncertā "Klusā mūzikas sesija" Rīgas Sv.Pētera baznīcā piedalās jauniešu koris "Mūza", zvanu ansamblis "Primus", Sniedze Prauliņa, Santa Stalidzāne, Liene Šņore (solo), Andrejs Vasiļjevs (elektriskā ģitāra), Matīss Akuraters (perkusijas), Uģis Krišjānis (taustiņi), Ansis Markauss (ģitāra), Māris Raupainis (bass), Kaspars Putriņš (skaņu režisors), Guntis Cimiņš (diriģents).

Jauniešu koris "Mūza" ir jaunām idejām atvērts un aktīvi koncertējošs koris, kas daudz sadarbojas ar dažādu žanru māksliniekiem Latvijā un ārvalstīs. Koncertā jauniešu koris "Mūza" piedāvās ieskatu arī programmā, kura tiek gatavota nozīmīgam festivālam Francijā 2014.gadā.

Sniedze Prauliņa ir jauna mūziķe, kura komponē un atskaņo savu oriģinālmūziku. Viņas mūzika izceļas ar īpašu personiskumu un sirsnību, tēlainību un melodiskumu. Sniedzes Prauliņas mūzikas burvība un šarms slēpjas tās vienkāršībā, tēlainās noskaņās un neparastās sajūtās, kuras tā rada.Zvanu ansamblis "Primus" ir unikāla muzikāla vienība ar neparastu skanējumu. Ansambļa sastāvā koncertā "Rīgas Sv.Pētera baznīcas klusā mūzikas sesija" muzicēs Inita Jansone, Marita Bērziņa, Ieva Dzintare, Matīss Eisaks un mākslinieciskais vadītājs Kristaps Karps. Zvanu ansamblis "Primus" uzstājies kopā ar Jāni Lūsēnu, Latvijas Radio kori, Valsts Akadēmisko kori "Latvija", kamerkori "Ave Sol" u.c.

Biļetes var iegādāties Rīgas Sv.Pētera baznīcas kasē, to cena 2.00 EUR un 1.00 EUR.

Koncertu atbalsta Rīgas dome, Rīgas Sv.Pētera baznīcas pārvalde.

Komentāri