Elektroniskās deju mūzikas festivālā GLOBALhouse arī Andre Crash un Deros, Mixnews.lv

Elektroniskās deju mūzikas festivālā GLOBALhouse arī Andre Crash un Deros

фото

Izklaide | 2014. gada 8. martā plkst. 09:34

Elektroniskās deju mūzikas festivāla "GLOBALhouse" pirmajā pasākumā 10.maijā koncertzālē "Palladium" skatuvi satricinās arī vieni no labākajiem Latvijas elektroniskās mūzikas dīdžejiem – "Andre Crash" un Deros.

"Andre Crash" karjeru sācis 1998.gadā kā elektroniskās deju mūzikas dīdžejs "Radio Zemgale" ēterā. Nu jau paguvis spēlēt dīdžeja setus neskaitāmos house mūzikas pasākumos, tai skaitā Baltijas lielākajā deju mūzikas festivālā "Essential Knockout", "Sensation White", iesildījis dīdžeja Tiesto koncertu Viļņā, Lietuvā un citos.

"Tasty Soundz" dīdžeju un producentu apvienības radītājs. Sadarbojies ar daudziem Baltijas un pasaules arēnā zināmiem elektroniskās deju mūzikas dīdžejiem un māksliniekiem. Vairāku gadu garumā ierindojies Latvijas Dīdžeju topa "House DJ" nominācijas galvgalī.

Deros uz lielās skatuves pirmo reizi kāpis 2004.gadā. Kopš tā laikā spēlējis dīdžeja setus lielākajos Latvijas un vairākos ārvalstu elektroniskās deju mūzikas pasākumos, tai skaitā "Sensation White" "Essential Knockout" un "Baltic Beach Party" Latvijā un "Kazantip" Ukrainā un citos. Daudzpusīgs mūziķis – mūzikas izvēle dīdžeja setiem no "House", "Tech un Techno" līdz "Progressive".

"GLOBALhouse" elektroniskās deju mūzikas festivāls radīts ar mērķi aktualizēt elektroniskās deju mūzikas kultūru Latvijā, katrā no pasākumiem dodoties muzikālā ceļojumā uz kādu no deju mūzikas lielvalstīm. Pirmā pietura – Nīderlande.

Apmeklētāju acis žilbinās pašmāju mākslinieki, Nīderlandes dīdžeju parāde, gaismu un skaņu šovi, dejotāji un citi elpu aizraujoši pārsteigumi. Pirmais īpašais viesis no Nīderlandes jau atklāts pirms nedēļas – Funkerman, viens no vadošajiem Nīderlandes elektroniskās deju mūzikas dīdžejiem un producentiem.

Festivāla sākums 10.maijā pl. 22:00, ieeja pasākumā no pl. 20:00. Biļetes "Biļešu Serviss" kasēs, cena – sākot no 19 EUR. Festivāls norisināsies diennakts tumšajā laikā, tādēļ ieeja tikai no 18 gadu vecuma.

GLOBALhouse rīko pasākumu aģentūra "Lemonbox" – ideju, notikumu, piedzīvojumu un kvalitātes rūpnīca, kurā tiek radīti un ir iedzīvināti dažādi produkti – publiski un korporatīvi pasākumi, reklāmas kampaņas, audio, video un foto, sporta pasākumi, koncerti, mūzikas festivāli jeb viss, kas nepieciešams aizraujošam piedzīvojumam. Komandā apvienojušās ļoti spēcīgas personības ar vairāku gadu pieredzi pasākumu nozarē.

Vairāk informācijas www.globalhouse.lv.

Komentāri