Splendid Palace demonstrēs Pītera Geibriela koncertfilmu, Mixnews.lv

Splendid Palace demonstrēs Pītera Geibriela koncertfilmu

фото

Izklaide | 2014. gada 10. martā plkst. 14:02

Gaidot maiju, kad leģendārais britu mūziķis Pīters Geibriels uzstāsies Rīgā, kinoteātris "Splendid Palace" šonedēļ 13.martā pl. 19.00 aicina noskatīties unikālu koncertfilmu "PETER GABRIEL BACK TO FRONT!", kuras pamatā ir viņa 2013.gada oktobra "Londonas O2 arēnā" ierakstītais koncerts.

Koncertfilma "PETER GABRIEL BACK TO FRONT" dod plašu ieskatu mūziķa daiļradē, dziesmu un koncertu tapšanas aizkulisēs, piedāvājot dažādas reportāžas un intervijas gan ar pašu mūziķi, gan viņa komandu. Tāpat skatītājiem būs iespēja dzirdēt vairākas līdz šim neizskanējušus mūzika darbus, kā arī no jauna atdzimušas dziesmas. Filmas autors ir Hamišs Hamiltons, kas par režijas darbu ieguvis arī prestižo Britu Kino un televīzijas mākslas akadēmijas (BAFTA) balvu.

Koncerta programmā iekļauti arī tādi leģendāri hiti kā "Solsbury Hill", "Digging in the Dirt", "Sledgehammer", "Mercy Street" un "Don’t Give Up" un citas pasaules slavu un mīlestību iemantojušas dziesmas.

Peter Gabriel savu solo karjeru uzsāka 1975.gadā pēc aiziešanas no savas pirmās grupas Genesis. Viņš ir izdevis 11 solo albumus un radījis skaņu ierakstus trim filmām, saņēmis piecas Grammy balvas un ticis nominēts Oskaram.

Komentāri