Marta beigās tiks noskaidrots Latvijas radošākais bundzinieks, Mixnews.lv

Marta beigās tiks noskaidrots Latvijas radošākais bundzinieks

фото

Izklaide | 2014. gada 11. martā plkst. 07:31

24.martā Sapņu Fabrikā, Rīgā apmeklētāju, interneta balsotāju un mūziķu vērtējumam savas prasmes nodos Latvijas talantīgākie un radošākie bundzinieki. Pieteikšanās līdz 20.martam.

Baltijas koncertu zīmols "IC" sadarbībā ar augstvērtīgu bungu ražotāju "Latvijā Bro Creation" aicina piedalīties bundzinieku konkursā, kur savas prasmes un talantu neatkarīgi no sagatavotības vai popularitātes var rādīt ikviens entuziasts vai profesionālis.

"Mēs radām bungas īstiem mūzikas mīļotājiem. Es pats esmu aizrautīgs mūziķis un bundzinieks kopš bērnības. Man ir interesanti uzzināt, cik daudz bundzinieku Latvijā ir spējīgi pārsteigt, un vēl interesantāk, kurš tiks atzīts par šī brīža radošāko bundzinieku," tā Raitis Aukšmuksts, "Bro Creation" līdzdibinātājs.

Konkursa atlase notiek "IC" lapā portālā "draugiem.lv", kur līdz 20.martam jāievieto video, kurā pieteicējs jebkādā stilā parāda savas bungu spēlēšanas prasmes. 5 visvairāk balsu savākušie dalībnieki tik aicināti 24. martā savas spējas parādīt klātienē – "Sapņu Fabrikā" – izpildot brīvā stila jeb "freestyle" uzstāšanos un jebkāda skaņdarba bungu kaverversiju.

Uzvarētāju noteiks žūrija, apmeklētāju un interneta balsojums. Pilni noteikumi un informācija atrodami http://draugiem.lv/ic jaunumu sadaļā. Jautājumu gadījumā interesenti aicināti sazināties, rakstot uz e-pastu "ic@concertsandfestivals.lv".

Konkurss notiek, iedvesmojoties no elektroniskās bungmašīnas MPC virtuoza amerikāņa "araabMUZIK", kurš 24. martā viesosies Sapņu Fabrikā, Rīgā ar savu pirmo uzstāšanos Latvijā. "AraabMUZIK" producē savus skaņdarbus, populārus remiksus, kā arī veidojis dziesmas tādiem mūziķiem kā "Eminem", "50 Cent", "Azealia Banks", "ASAP Rocky" un citiem, un veicis kopīgas uzstāšanās ar "Skrillex", "Baauer" u.c.

  1. martā "araabMUZIK" rādīs savu virtuozitāti ar prasmēm, kuras ieguvušas milzu popularitāti ar internetā publicētiem video, kuros redzams, kā viņš zibenīgi strādā ar elektronisko bungmašīnu, radot un izpildot hip-hop, trap, drum&bass un dubstep skaņdarbus. Biļetes uz uzstāšanos un konkursu pieejamas "Ticketpro.lv".
Komentāri