"Lote un Mēnessakmens noslēpums" - labākā animācijas filma festivālā Indijā, Mixnews.lv

"Lote un Mēnessakmens noslēpums" - labākā animācijas filma festivālā Indijā

фото

Izklaide | 2013. gada 24. janvārī plkst. 19:48

Latvijas un Igaunijas veidotā animācijas filma "Lote un Mēnessakmens noslēpums" atgriezusies no Indijas, kur saņēmusi balvu kā labākā animācijas filma, aģentūru LETA informēja filmu studijas "Rija" pārstāve Baiba Bože.

8.Starptautiskajā Indijas bērnu filmu festivālā, kas norisinājās no 9.janvāra līdz 13.janvārim, žūrija filmu "Lote un Mēnessakmens noslēpums" apbalvojusi ar titulu "Labākā animācijas filma".

Festivāla prezidents atzinis, ka "Lote un Mēnessakmens noslēpums" ir pārsteidzoša filma, kuru skatītāji atcerēsies vēl vairākus nākamos gadus.

Indijas bērnu filmu festivāls notika vienlaikus piecās pilsētās, līdz ar to tas ir vienīgais filmu festivāls pasaulē, kas norisinās vienlaicīgi vairāk nekā četrās pilsētās.

Filmu studijas "Rija" un "Eesti Joonisfilm" kopražojuma filma "Lote un Mēnessakmens noslēpums" kopš pirmizrādes Berlīnes kinofestivālā 2012.gada februārī piedalījusies 40 starptautiskos festivālos kopumā 28 valstīs, tostarp Čikāgā, Japānā, ASV, Argentīnā, Taivānā un plaši visā Eiropā, mājās pārvedot astoņas balvas.

Publicitātes foto

Komentāri