Maijā Latvijā atgriezīsies grupa God Is An Astronaut, Mixnews.lv

Maijā Latvijā atgriezīsies grupa God Is An Astronaut

фото

Izklaide | 2014. gada 12. martā plkst. 13:10

Pirmdien, 19.maijā klubā "Melnā Piektdiena" savu otro koncertu Latvijā sniegs īru postroka apvienība "God Is An Astronaut".

Apvienību "God Is An Astronaut" 2002. gadā izveidoja dvīņu brāļi Niels un Torstens Kinsellas un, lai arī sākumā grupa nebija iecerēta kā dzīvās mūzikas projekts, kopš 2008.gada "God Is An Astronaut" aktīvi koncertē un snieguši neskaitāmus izpārdotus koncertus visapkārt Eiropai, Latviju ieskaitot. Grupas jaunākais albums "Origins" iznācis 2013. gada 16. septembrī un ticis mūzikas kritiķu atzinīgi novērtēts.

Iepriekšējo reizi "God Is An Astronaut" Latvijā viesojās 2012.gada nogalē Ģertrūdeas ielas teātrī, kur grupa sniedza izpārdotu koncertu, tādēļ šoreiz padomāts par lielākām, koncertam piemērotākām telpām.

Klubs "Melnā Piektdiena" atrodas Brīvības ielā 193c, biļetes uz koncertu no 12. marta pieejamas visās "Biļešu Serviss" kasēs, kā arī interneta vietnē "bilesuserviss.lv". Pirmās 100 biļetes pieejamas par īpašu cenu, vēlāk tā paaugstināsies. Koncertu piedāvā klubs "Nabaklab".

Komentāri