Rīgā un Liepājā viesosies AC/DC līdzinieki, Mixnews.lv

Rīgā un Liepājā viesosies AC/DC līdzinieki

фото

  1. un 15. martā Latvijā koncertēs viena no Lietuvas kvalitatīvākajām tribute grupām "AC/DC TRIBUTE.LT", kuri profesionāli un autentiski atskaņo populārās austrāliešu grupas "AC/DC" mūziku.
Izklaide | 2014. gada 14. martā plkst. 07:34

"AC/DC TRIBUTE.LT" ir visplašāk pazīstamā lietuviešu kovergrupa un viena no retajām atzinīgi vērtētajām šāda veida grupām Austrumeiropā, no mūzikas apskatniekiem izpelnoties pat tādus komplimentus, kā "par viņiem labāki spēj būt tikai īstie AC/DC" un regulāri uzstājoties dažādos pašmāju un apkārtējo valstu rokfestivālos. Jāpiemin, ka grupas līderis pats ir organizators vienam no Lietuvā lielākajiem festivāliem "Galapagai".

Grupa Latvijā sniegs divus koncertus – piektdien, 14. martā Vecrīgas klubā "Nabaklab" un 15. martā Liepājā, rokklubā Fontaine Palace. "AC/DC TRIBUTE.LT" sola garu un enerģisku koncertprogrammu, kurā netiks aizmirsts neviens "AC/DC" hīts. Liepājā grupa viesojusies vairākkārt – gan uzstājoties klubos, gan festivālos "Summersound" un "Fontaine Festival".

Vairāk informācijas par koncertiem atradīsiet klubu interneta mājas lapās. "Fontaine palace" atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4, bet "Nabaklab" – Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12.

Komentāri