Tina Tērnere atteiksies no ASV un pieņems Šveices pilsonību, Mixnews.lv

Tina Tērnere atteiksies no ASV un pieņems Šveices pilsonību

фото

Izklaide | 2013. gada 25. janvārī plkst. 15:17

ASV popmūzikas leģenda Tina Tērnere, kas kopš 1995.gada dzīvo Šveicē, nolēmusi pieņemt šīs valsts pilsonību un atteikties no savas Savienoto Valstu pases, piektdien vēstīja Šveices plašsaziņas līdzekļi, ziņo BNS-AFP.

"Es Šveicē esmu ļoti laimīga un jūtos kā mājās," vācu valodā iznākošajam laikrakstam "Blick" teikusi dziedātāja, atzīstot, ka "nevar iedomāties labāku vietu, kur dzīvot".

73 gadus vecā Tēnere, kuras īstais vārds ir Anna Meja Buloka, dzīvo gleznainā Šveices ziemeļu pilsētā Kisnahtā Cīrihes ezera krastā. Oficiālajā paziņojumā, kas publicēts laikrakstā "Zuerichsee-Zeitung", norādīts, ka viņa ir nokārtojusi vietējo pilsonības testu un interviju.

Vietējie plašsaziņas līdzekļi gan norādīja, ka valsts pases saņemšanai dziesmu "Simply the Best", "Private Dancer" un "What's Love Got to Do With It?" izpildītājai vēl jāsaņem Cīrihes kantona un Šveices federālo varas iestāžu apstiprinājums.

Tērneres pārstāve Karīna Romberga "Zuerichsee-Zeitung" teica, ka dziedātāja vēlas "nokārtot savu situāciju", tādēļ "viņa arī atteiksies no ASV pilsonības".

Dziedātāja ir iemācījusies vācu valodu, kas ir oficiālā tajā Šveices daļā, kur viņa dzīvo. Tērnere uz Šveici pārcēlās dzīvot 1995.gadā, kad viņas dzīvesbiedrs ierakstu industrijas augsta ranga darbinieks vācietis Ervīns Bahs tika pārcelts darbā uz šo valsti.

_Foto: no vietnes salzburg.com _

Komentāri