Diāna Pīrāgs saderinājusies ar franču uzņēmēju, Mixnews.lv

Diāna Pīrāgs saderinājusies ar franču uzņēmēju

фото

Izklaide | 2013. gada 25. janvārī plkst. 14:31

Latviešu dziedātāja Diāna Pīrāgs (28) saderinājusies ar franču uzņēmēju Franku Cesto (45). Ieraksti par abu saderināšanos parādījušies arī sociālajā tīklā "Facebook", raksta portāls "kasjauns.lv".

Diāna žurnālam "Kas jauns?" pastāstījusi, ka pirmo reizi Frenks viņu pamanījis vasarā, uzstāšanās laikā Līvu laukumā, pēc tam sācis apmeklēt koncertus un dāvināt sarkanas rozes. Rudenī abi nejaušoi satikušies kādā Rīgas krodziņā, un Frenkam iepatikusies dziedātājas tēla maiņa, kura no blondīnes kļuvusi par bruneti. Izrādās, Frenks nelieto mobilo telefonu, tādēļ, kad Diāna pēc dejām klubā jautājusi, kad viņi atkal satiksies, viņš vienkārši parādījis, kur dzīvo.

фото

Diāna un Frenks

Frenks ir finansists no Francijas. Tagad viņš par savām mājām sauc Rīgu un šobrīd vēl nedomā par dzīvošanu kādā citā pasaules valstī, jo Frenks var strādāt jebkurā pasaules malā - viss, kas viņam vajadzīgs, ir vien dators un internets.

фото

Diāna Pīrags kopā ar meitu. Izstāde "Paaudzes".

Diāna dzīvo kopā ar Frenku, ģimenē ir arī Diānas sešgadīgā meita Anželika no dziedātājas iepriekšējās laulības. Viņus visus vieno kopīgi hobiji, un viņi cits citu lieliski papildina. Diāna apbrīno Frenka inteliģenci, pieklājību un priecājas par neskaitāmajiem komplimentiem, ko viņš velta.

"Frenkam nav svarīgi tas, kā es izskatos, vai tas, ka esmu pazīstama dziedātāja, bet gan mana dvēseliskā puse. Tad es sapratu — jā, tas ir mans cilvēks," intervijā žurnālam "Kas jauns" teica Diāna. Frenks Diānai ir liels atbalsts arī muzikālajā ziņā. Viņš slavē viņu par apbrīnojamo talantu dziedāt astoņās valodās, kā arī uzrakstīja dziesmu, ko abi kopā plāno ierakstīt.

Starp citu, 30.janvārī Mazajā ģildē notiks Diāna jaunā videoklipa pirmizrāde. Dziesmas "Rīga" videoklipa tēma ir Rīga kā pilsēta, kura apvieno iemīlējušos cilvēku sirdis. Tā režisore ir Asja Nikolajeva.

Komentāri