Lejupielādē piekto Tallinas mūzikas nedēļas skaņu celiņu! (AUDIO), Mixnews.lv

Lejupielādē piekto Tallinas mūzikas nedēļas skaņu celiņu! (AUDIO)

фото

Izklaide | 2014. gada 18. martā plkst. 18:08

Nedēļu pirms Tallinas mūzikas nedēļas sākuma pasākuma organizatori aicina iepazīties ar piektās nedēļas māksliniekiem, bez maksas lejupielādējot viņu dziesmas.

Jūsu uzmanībai: Meisterjaan, kas izmanto mūsdienu elektronikas dotās iespējas un vienlīdz labi pārvalda ēbreju harpas spēli, šādi radot savu unikālu skanējumu.

King Sleep ir elektronikās mūzikas projets, kurā tiek izmantotas elektroniskā basa forma un postrokam raksturīgā struktūra, kopā radot atmosfērisku noskaņu mūziku.

Zem Avoid Dave vārda slēpjas talantīgs mūziķis, dziesmu radītājs un ģitārists Taavi Paomets, kuram ir ķēriens uz lipīgu melodiju salipināšanu. Connected Trios ir mūsdienīgs kameransamblis. Maria Faust ir komponiste un saksofoniste, kura savā jaunajā projektā eksperimentē ar saksofona skanējuma daudzveidīgumu.

Tallinas Mūzikas nedēļas (TMN) ietvaros, kas norisināsies no 27.līdz 29.martam, iekļauta arī plaša bezmaksas TMN Pilsētas skatuves (TMW City Stage) programma, kurā muzicēs 44 igauņu un 21 starptautisks mākslinieks. Koncerti notiks uz 12 dažādām skatuvēm visu trīs TMN festivāla dienu garumā – mūzikas fani tiek laipni aicināti noklausīties ekskluzīvus grupu priekšnesumus.

Šogad Latviju pārstāvēs trīspadsmit mākslinieki: "The Sound Poets", "Kodek", eksperimentālais skaņu mākslinieks Toms Auniņš un duets "Elvi/Dunian", sieviešu vokālā grupa "Latvian Voices", grupa "Sus Dungo", hiphopa pārstāvji "ansis" un "NiklāvZ", indī roka grupa "Momend", "Instrumenti", kā arī "Uppfade" un "Ashnikko".

Komentāri