"araabMUZIK" koncerts pārcelts uz klubu "Coyote Fly", Mixnews.lv

"araabMUZIK" koncerts pārcelts uz klubu "Coyote Fly"

фото

  1. martā Rīgā amerikāņu hip-hop un trap mūziķa "araabMUZIK" priekšnesums, kā arī bundzinieka konkurss un pašmāju mākslinieku koncerts pārcelti uz klubu "Coyote Fly". Programma – bez izmaiņām.
Izklaide | 2014. gada 24. martā plkst. 07:15

Latvijā pirmoreiz viesosies mūzikas producents un izpildītājs no ASV "araabMUZIK", kurš sadarbojies ar tādiem vārdiem šovbiznesā kā "50 Cent", "ASAP Rocky", "Azealia Banks", "Busta Rhymes", "Skrillex", "Baauer" un citi, veidojot viņu skaņdarbus vai veicot kopīgas uzstāšanās. "AraabMUZIK" uzstāšanās ir ne tikai muzikāls baudījums urbānās mūzikas cienītājiem, bet arī aizraujošs priekšnesums, kura laikā var vērot mākslinieka virtuozās pirkstu kustības, radot un izpildot skaņdarbus ar elektronisko bungu un semplu mašīnu MPC. Tehnisku iemeslu dēļ pasākums no Sapņu Fabrikas pārcelts uz klubu Coyote Fly, saglabājot pilnu iepriekšējo programmu.

Pasākumu atklās bundzinieku konkursa fināls, kurā tiks noskaidrots Latvijas radošākais bundzinieks. Finālisti tika noskaidroti organizatora "IC Concerts" lapā portālā "draugiem.lv", kur par pieteikumiem nobalsojuši vairāki tūkstoši portāla lietotāju. Bundziniekus vērtēs profesionāļu žūrija, kas līdz pasākumam netiks atklāta, tāpat balsojumā varēs piedalīties apmeklētāji, izmantojot savas biļetes. Uzvarētājs iegūs iespēju divatā doties uz Igaunijā notiekošo Tallinas Mūzikas nedēļu, kur viņiem tiks nodrošināta pilna pieeja koncertiem un konferencēm. Konkurss notiek sadarbībā ar latviešu bungu ražotāju "Bro Creation".

Pirms "araabMUZIK" uzstāšanās publiku iesildīs amerikāņu izcelsmes Latvijā dzīvojošā repere "Ashnikko", multi instrumentālists Rick Feds un bītmeikeris NiklāvZ, kas pirmoreiz vienosies ekskluzīvā koncertā. Nākamajā dienā šie paši mākslinieki atklās "araabMUZIK" uzstāšanos Viļņā, kur viņiem pievienosies arī lietuviešu talantu konkursa "X-Factor" fināliste Cherry On Top.

Ieeja pasākumā no 21:00, no 16 gadu vecuma. Biļetes pieejamas "Ticketpro" tīklā. Iepriekš iegādātās biļetes ir spēkā. IC Concerts mājas lapa www.concertsandfestivals.lv.

Komentāri