Jūrmalas teātrī pirmizrādi piedzīvo Vizmas Belševicas izrāde (FOTO), Mixnews.lv

Jūrmalas teātrī pirmizrādi piedzīvo Vizmas Belševicas izrāde (FOTO)

фото

Izklaide | 2014. gada 26. martā plkst. 08:11

Svētdien, 23.martā Jūrmalas teātrī pirmizrādi piedzīvoja plaši apmeklēta Vizmas Belševicas izrāde bērniem "Patiess stāsts par Čingo Babu, Lielo Gliemezi un Jūras Karaļa bēdām".

Tas ir pamācošs stāsts par mazas eksotiskas salas činkstētāju un rauduli Čingo Babu,kas slavens ar to, ka var raudāt katra nieka dēļ. Taču viss mainās, kad negaidīti Čingo Baba nonāk noslēpumainā Jūras karaļa galmā, kur cits citu tur nemitīgās aizdomās un visur saskata sazvērestības.

фото

фото

фото

Jūras karaļa galmā viņu gaida pārbaudījumi, kurus veicot Čingo Baba kļūst par drosmīgu un izlēmīgu zēnu, un iegūst jaunu draugu Lielo Gliemezi. To visu var uzzināt un ieraudzīt, apmeklējot jauno izrādi Jūrmalas teātrī.

Izrādes režisors Aigars Balulis atklāj, ka bērnu izrādēs mazo apmeklētāju netrūkst, biļetes tiek izpārdotas ātri un vecāku interese ir ļoti liela.

фото

фото

"Manuprāt, iemesli, kāpēc interese par Jūrmalas teātra izrādēm ir tik liela, ir vairāki. Ja runājam par konkrēto izrādi, kā viens no iemesliem jāmin, ka izrādei ir latviešu autore Vizma Belševica, kura vairākkārt nominētā Nobela prēmijai literatūrā. Jūrmalas teātrim ir liela pieredze bērnu izrāžu veidošanā, skatītāji jau zina, ka viņus sagaida interesanta izrāde," norāda Balulis.

фото

фото

Foto: Ojārs Martinsons

Komentāri