Depeche Mode atceļ koncertu Kijevā, Mixnews.lv

Depeche Mode atceļ koncertu Kijevā

фото

Izklaide | 2014. gada 26. martā plkst. 14:26

Popgrupa "Depeche Mode", bažās par savu drošību, atcēlusi koncertu Kijevā, raksta ārzemju mediji.

Šovs bija plānots trešdien, 26 februārī, taču grupas dalībnieki nolēmuši atcelt pasākumu. Kā norāda grupas preses dienests, dēļ nestabilās politiskās situācijas Kijevā, un visā Ukrainā, "Depeche Mode" ir pārliecināti, ka drošība netiks nodrošināta ne grupai, ne skatītājiem.

"Šajā grūtajā brīdī, domās, mēs esam kopā ar ukraiņiem un no visas sirds gaidām brīdi, kad varēsim sniegt koncert saviem faniem," teikts mūziķu paziņojumā.

"Depeche Mode" "The Delta Machine Tour" koncertam bija jānotiek Vispasaules tirdzniecības centrā.

“Delta Machine” ir grupas 13. studijas albums, un tā oriģinālais skanējums iemantojis gan mūzikas kritiķu, gan fanu atzinību. Albuma singli “Heaven” un “Soothe My Soul” kļuvuši par Nr. 1 hitiem arī Latvijas vadošo radiostaciju hitparādēs.

Daudzi mūzikas apskatnieki uzsver, ka “Delta Machine” ir labākais un spēcīgākais grupas veikums pēc leģendārā “Violator” ieraksta.

“Depeche Mode” ar vairāk nekā 100 miljoniem pārdotu ierakstu kopiju ir panākumiem bagātākā elektroniskās mūzikas grupa vēsturē. Jau pirms daudziem gadiem iemantojusi kulta grupas statusu, “Depeche Mode” mūzika kalpo par iedvesmas avotu neskaitāmām mūziķu apvienībām.

Britu mūzikas žurnāls “Q” nodēvējis “Depeche Mode” par visu laiku populārāko elektroniskās mūzikas grupu un iekļāvis to “50 grupas, kas mainījušas pasauli” sarakstā.

Komentāri