Rīgas modes nedēļu atspoguļos Euronews, Mixnews.lv

Rīgas modes nedēļu atspoguļos Euronews

фото

Izklaide | 2014. gada 26. martā plkst. 21:47

"Rīgas modes nedēļas" organizators - Baltijas modes federācija - parakstījusi sadarbības līgumu ar ziņu kanālu "Euronews".

Kā informēja "Rīgas modes nedēļas" pārstāve Tatjana Baļvas, saskaņā ar līgumu par informatīvo atbalstu, kanāls "Euronews" savā ēterā izplatīs informāciju par "Rīgas modes nedēļu", kuras 20.jubilejas sezonas pasākumi šopavasar Rīgā norisināsies no 1.aprīļa līdz 5.aprīlim.

Sadarbības līguma parakstīšana starp pasākuma organizatoru un "Euronews" kļuvusi iespējama, pateicoties Latvijas Lielbritānijas tirdzniecības palātas starpniecībai.

Baļvas skaidroja, ka informācija par "Rīgas Modes nedēļu" izskanēs raidījumā par gaidāmiem pasaules līmeņa kultūras pasākumiem "Rendez-Vous" piektdien, 28.martā, sestdien, 29.martā un svētdien, 30.martā.

Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova par sadarbību ar "Euronews" stāstīja, ka šis ir vēl nebijis notikums, kas veicinās Latvijas modes un Rīgas pozitīvā tēla popularizēšanu.

Televīzijas kanāla "Euronews" Londonas biroja pārstāvis, starptautisko darījumu direktors Martins Delošs, savukārt par sadarbību stāstīja, ka "Euronews" vienmēr bijis saistīts ar modi, atspoguļojot galvenos starptautiskus notikumus modes jomā pēdējo 20 gadu laikā. Tomēr par misiju un atbildību kanāls uzskata arī atbalstīt starptautiskajā mērogā labas eiropiešu iniciatīvas - tādas kā "Rīgas modes nedēļa".

"Rīgas modes nedēļa" ir "Pret-a-porter" modes festivāls, kuru Baltijas Modes federācija jau desmit gadus pēc kārtas organizē divreiz gadā - pavasarī un rudenī, saskaņā ar visiem starptautiskajiem modes nedēļu standartiem šopavasar būs jubilejas svētki. Tā centrā būs labāko pašmāju un ārzemju modes dizaineru 2014./2015.gada rudens/ziemas sezonas kolekciju prezentācijas.

Modes nedēļas skates šopavasar notiks modes centrā "Podium", Brīvības gatvē 201, piektajā stāvā, kas pilnībā tiks nodots "Rīgas modes nedēļas" vajadzībām.

Foto: mixnews.lv

Komentāri