Bārdainā Eirovīzijas dalībniece Rīgā: Man bija smaga bērnība (VIDEO), Mixnews.lv

Bārdainā Eirovīzijas dalībniece Rīgā: Man bija smaga bērnība (VIDEO) (1)

фото

Izklaide | 2014. gada 29. martā plkst. 18:17

Sestdien pirms koncerta restorānā "Andalūzijas suns" dziedātājs transvestīts Končita Vursta (īstajā vārdā – Tomass Noivirts) atzina, ka dziesma, ar kuru tiks startēts Eirovīzijas dziesmu konkursā faktiski ir mūziķa dzīvesstāsts.

Izpildītājs uz tikšanos ar žurnālistiem ieradās visā savā krāšņumā, ģērbies svārkos un topiņā, kas atsedz vēderu, kā arī augstpapēžu kurpēs, tāpat ar spilgtu meikapu un, protams, bārdu.

"Mana dziesma "Rise Like A Phoenix", ar kuru startēšu konkursā, praktiski ir mans dzīvesstāsts. Man bija smaga bērnība un vēl vairāk grūtību pusaudža gados. Taču ticība labajam, ticība pašam sev palīdzēja negatīvo pārvērst pozitīvajā. Augšāmcēlos kā Fēnikss no pelniem," sacīja dziedātājs.Tāpat izpildītājs piebilda, ka ar savu šokējošo ārieni cilvēkiem grib atgādināt vienu lietu: "Panākumi nav atkarīgi ne no tā, no kurienes esat cēlušies, ne no tā, kā izskatāties. "

Jāpiebilst, ka Končita Vursta Rīgā ieradusies uz koncertu "Eurovision preParty Riga", ko organizē Latvijā dibinātais Eirovīzijas fanu klubs.

Komentāri 1