Libertija Rosa šķiras no vīra dēļ viņa dēkas ar Kristenu Stjuarti, Mixnews.lv

Libertija Rosa šķiras no vīra dēļ viņa dēkas ar Kristenu Stjuarti

фото

Izklaide | 2013. gada 28. janvārī plkst. 14:02

Rūperts Sanders ar Libertiju Rosu

Aizvadītā gada vasarā daudzus "Krēslas" sāgas fanus nepatīkami pārsteidza fakts, ka viņu iemīļoto ekrāna un arī dzīves partneru kopdzīve ir uz sabrukuma robežas. Tas viss Kristenas Stjuartes dēkas dēļ ar filmas "Sniegbaltīte un mednieks" režisoru Rūpertu Sandersu, raksta "apollo.lv"

Pēc presē izskanējušajām baumām, Stjuarte publiski atvainojās savam draugam Robertam Petinsonam:

"Es ļoti atvainojos par sāpēm un apkaunojumu, ko esmu sagādājusi sev tuvajiem un visiem, kurus tas ietekmējis. Mirkļa vājums draud iznīcināt visdārgāko lietu manā dzīvē, cilvēku, kuru mīlu un cienu visvairāk - Robu. Es viņu mīlu un ļoti nožēloju," lasāms aktrises paziņojumā.

Publisku nožēlu pauda arī 41 gadu vecais režisors:

"Esmu patiesā izmisumā par sāpēm, ko esmu nesis savai ģimenei. Mana skaistā sieva un brīnišķīgie bērni ir viss, kas man šajā pasaulē ir. Es viņus mīlu no visas sirds. Es lūdzu Dievu, kaut mēs varētu tikt tam pāri."

Kad kaislības bija rimušas, Stjuarte un Petinsons atjaunoja attiecības, kaut arī šobrīd tiek baumots, ka viņiem "iet kā pa celmiem" un nezin cik ilgi šīs attiecības pastāvēs.

Savukārt, kā raksta "dailytelegraph.com.au", Rūperta sieva Libertija Rosa iesniegusi šķiršanās prasību.

Atgādinām, ka aktrise un modele Libertija Rosa ar Sandersu laulībā bija nodzīvojuši desmit gadus, un viņiem ir divi bērni - Skaila un Tenisons.

Foto: ivona.bigmir.net, spletnik.ru

Komentāri