Divas mākslinieces diennakti pavadīs slēgtā kastē , Mixnews.lv

Divas mākslinieces diennakti pavadīs slēgtā kastē

фото

Izklaide | 2014. gada 8. aprīlī plkst. 16:09

Kalnciema kvartālā no 14.aprīļa pl.22:00 līdz 15.aprīļa pl.22:00 būs skatāma aktrises un mākslinieces Elīnas Dzelmes un aktrises Dārtas Danevičas 24 stundu performance "Dzīvo damies", raksta "tvnet.lv".

Performance "Dzīvo damies" ir radošo meklējumu projekta pirmais cikls, kura ietvaros Elīna Dzelme un Dārta Daneviča pavadīs 24 stundas slēgtā, pilnīgi caurredzamā stikla konstrukcijā pilsētvides apstākļos.

Performance "Dzīvo damies" ir 100% improvizācija, izdzīvošana un radoša cīņa sarežģītos apstākļos un definētos noteikumos.

Tas ir eksperiments, kas norisināsies starp divām māksliniecēm un skatītāju, kura iznākums nav paredzams un ir absolūti neprognozējams, bet tas nenoliedzami ietekmēs fināla performanci, kas būs skatāma mēnesi pēc šā cikla.

Radošo meklējumu cikla noslēgums un kulminācija - tēmas un problēmas risinājums un mākslinieciskais sprādziens - notiks maija vidū "Dizaina Fabrikā", kur radošā komanda būs pilnā sastāvā: aktrises Elīna Dzelme un Dārta Daneviča, gaismu mākslinieks Igors Kapustins, performanču un video projekciju mākslinieks Artis Dzērve, čellists Valters Pūce un fotogrāfs Nils Vilnis.

Komentāri