TV vadītāja Anna Rozīte apņēmusies nodoties skriešanai (FOTO), Mixnews.lv

TV vadītāja Anna Rozīte apņēmusies nodoties skriešanai (FOTO)

фото

Izklaide | 2013. gada 28. janvārī plkst. 17:13

Anna Rozīte veic sporta testu laboratorijā

TV raidījuma "Kinomānija" vadītāja Anna Rozīte ir apņēmusies pievērsties aktīvam dzīvesveidam un nodoties skriešanai, raksta "kasjauns.lv"

Kā ziņoja portāls Mixnews, lai iedrošinātu Latvijas sievietes sportiskam dzīvesveidam, 1.maijā tiek rīkots pirmais "Sieviešu skrējiens". Motivēt un uzrunāt ikvienu dāmu piedalīties pasākumā aicinās septiņas "Sieviešu skrējiena" vēstneses. Viena no tām ir arī Anna Rozīte, kas pirms aktīvās treniņu programmas devās uz sportiskās sagatavotības testu "Sporta laboratorijā", kur tika novērtēta viņas fiziskā gatavība.

фото

фото

Anna Rozīte veic sporta testu laboratorijā

Pēc vairāku minūšu pārbaudes, kuru Anna pavadīja intensīvā skriešanā, tests uzrādījis, ka sievietes muskuļi ir gatavi lielākai fiziskai slodzei, bet sirds nav pieradusi pie intensīvas sportošanas.

Pati Rozīte nebija izbrīnīta par šādiem rezultātiem, jo līdz šim esot bijusi mierīgāku sporta veidu piekritēja. Rozīte bilst, ka šāda pārbaude viņai nākusi par labu, jo viņa tagad zina savas vājās vietas.

фото

Anna Rozīte veic sporta testu laboratorijā

"Skaidrs, ka sirds pie šādas slodzes nav pieradusi, bet pakāpeniski trenēšos, lai līdz 1.maijam būtu pilnībā gatava bez jebkādām problēmām noskriet septiņus kilometrus garu distanci sieviešu skrējienā. Kad būs siltāks, savus skriešanas treniņus turpināšu ārā, bet pašlaik to intensīvi darīšu telpās. Jāsāk pakārtot ikdiena un mazliet jāpamaina ikdienas kārtība, lai pilnvērtīgi sagatavotos šim skrējienam. Galvenais, lai no sportiskajām aktivitātēm un aizņemtības treniņos neciestu mana meita," par savu jauno apņemšanos stāsta Anna.

Viņa uzskata, ka pievērsties sportam nekad nav par vēlu, un tas ir jādara ne tāpēc, lai kādam kaut ko pierādītu, bet gan, lai izcīnītu svarīgāko uzvaru – pašai pār sevi.

Foto: kasjauns.lv

Komentāri