Novembrī Rīgā uzstāsies grupa OneRepublic, Mixnews.lv

Novembrī Rīgā uzstāsies grupa OneRepublic

фото

Izklaide | 2014. gada 22. aprīlī plkst. 12:16

Šā gada 12.novembrī hallē "Arēna Rīga" uzstāsies ASV poproka grupa "OneRepublic", ziņo LETA.

Kā informēja koncertaģentūras "Makroconcert" sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Keiša, "Native" turnejas laikā "OneRepublic" viesosies vairāk kā 50 pasaules lielākajās pilsētās.

Grupa sev līdzi atvedīs skaņas, gaismas un skatuves aprīkojumu, radot iespēju Latvijas skatītājiem baudīt visaugstākās klases koncertšovu. Skatītāji klātienē varēs novērtēt grupas dziesmas "Apologize", "Stop and Stare", "Good Life", "All the Right Moves", "If I Lose Myself", "Feel Again", "Counting Stars" un citas.

"OneRepublic" 2002.gadā dibinājuši skolasbiedri Raiens Teders un Zaks Filkinss. Grupā darbojas arī Drjū Brauns, Brents Kacls un Edijs Fišers. Atpazīstamību "OneRepublic" atnesa 2007.gads un sadarbība ar producentu "Timbaland", kas remiksēja un savā albumā iekļāva grupas dziesmu "Apologize".

Dziesma nedēļām ilgi atradās daudzu valstu mūzikas topu virsotnēs un šobrīd ir ierindojusies "Billboard" visu laiku populārāko dziesmu piecdesmitniekā.

Līdz šim "OneRepublic" izdevusi trīs albumus. Katrs no tiem grupu pacēlis arvien plašākā slavas zenītā. Jaunākais albums ar nosaukumu "Native" iznācis pagājušā gada martā un ir kļuvis par veiksmīgāko grupas ierakstu. Tajā iekļautie singli "Counting Stars", "Feel Again" un "If I Lose Myself" daudzās valstīs ieguvuši zelta un platīna statusu un šobrīd atrodas rotācijā radiostacijās un mūzikas televīziju kanālos.

"OneRepublic" līderis Teders paralēli dalībai grupā raksta un producē dziesmas arī citiem. Kā dziesmu autors vai līdzautors viņš sadarbojies ar "Maroon 5", Adeli, Elliju Goldingu, Dženiferu Lopesu, "U2", "One Direction", Vitniju Hjūstoni, "Backstreet Boys", Džeimsu Blantu un citiem. Teders ir Leonas Lūisas balādes "Bleeding love", kā arī Bejonsē Noulzas hita "Halo" autors. Adeles singli "Turning Tables" un "Rumour Has It" 2012.gadā viņam atnesuši "Grammy" balvu.

Biļešu tirdzniecība uz "OneRepublic" koncertu sāksies 25.aprīlī visās "Biļešu servisa" kasēs un internetā.

Komentāri