Kašķīga sieviete meklē dzīvokli - Facebook uzsprāgst, Mixnews.lv

Kašķīga sieviete meklē dzīvokli - Facebook uzsprāgst

фото

Izklaide | 2014. gada 24. aprīlī plkst. 11:05

Vācu studente internetā ievietoja sludinājumu, kurā pauda vēlmi atrast kaimiņu, lai īrētu dzīvokli. Sludinājums izrādījās tik absurds, ka kāds to ievietoja "Facebook". Ieraksts sociālajā tīklā skatīts 25 tūkstošus reižu, izsaucot vētrainas diskusijas par to, cik reāls tas var būt, raksta ārvalstu mediji.

Sieviete vārdā Mona ievietotajā sludinājumā meklēja dzīvokli Berlīnē. Sevi 31 gadus vecā dāma raksturo kā tolerantu, pieredzējušu un nesmēķējošu cilvēku.

Kā raksta "The Local", sieviete, sludinājumā norāda, ka netic naudai, tāpēc par savu istabu gatava maksāt tikai 5 eiro. Mona vēl raksta, ka netic arī vīriešiem, tāpēc būs ar mieru dzīvot vienā dzīvoklī tikai ar sievieti. Taču viņai nederēs arī jebkura sieviešu kārtas pārstāve.

Iespējamai dzīvokļa kaimiņienei vajag "aktīvi pretoties terorismam, karam, rasistiskam fanātismam, fašismam, šovinismam un amerikāņu kultūras imperiālismam", bet vislielākā priekšrocība tiks dota vegānisma piekritējai.

Monas tālākās prasības izrādās vēl negaidītākas. Pēc viņas domām, kopdzīve ir visai sarežģīta padarīšana, kaimiņienei jābūt gatavai pamest dzīvokli, ja Mona nevienu negribēs redzēt. Prasīgā būtne raksta, ka ir ar mieru veikt sīkus remontus, ja tas būs nepieciešams, un ja kaimiņienei radīsies vajadzība pēc atbalsta, - piedāvā "sarunu terapiju".

Sludinājums trīs dienu laikā izplatījies 25 tūkstošu "Facebook" lietotāju profilos. Pārsvarā cilvēkus interesē, vai sludinājums ir patiess, jo interneta vietne, kur tas ievietots neļauj noskaidrot, cik cilvēku atsaukušies uz Monas aicinājumu.

Komentāri