Vai Šleseru piektais bērns būs meitene?, Mixnews.lv

Vai Šleseru piektais bērns būs meitene?

фото

Izklaide | 2013. gada 29. janvārī plkst. 20:21

Ainārs Šlesers kopā ar sievu Inesi

Pavasarī pasaulē nākšot bijušo politiķu, miljonāru Aināra un Ineses Šleseru piektais bērns. Runā, ka pēc četriem dēliem Šleseru ģimenē būšot meita, raksta "kasjauns.lv"

Aināra un Ineses Šleseru ģimenē jau ir četri dēli: Edvards, Ričards, Gerhards Daniels un Marks Leonards. Jaunākais no viņiem piedzima 2011. gada martā, un jau tad Ainārs izteicās, ka droši vien Marks Leonards nebūs pēdējā Šleseru ģimenes atvase, jo viņiem ļoti gribētos meitu.

Par to, ka pavasarī pasaulē varētu nākt Šleseru piektais bērns, jau pirms pāris nedēļām sociālajā tīklā "Twitter" paziņoja ilggadējs Šlesera domubiedrs un politisko kampaņu veidotājs Ēriks Stendzenieks:

"Sless ir krampis. Viņam būs 5tais bērns. Jūtas ok, gaida, kad populisti apdirsīsies. Man viņš ir autoritāte, un man par to nemaksā."

Ne Ainārs Šlesers, ne Inese uz žurnālistu telefona zvaniem neatbild.

Arī žurnāla "Privātā Dzīve" rīcībā esošā informācija liecina, ka Šleseriem šā gada sākumā gaidāms bērns. Tiekot runāts, ka šoreiz tā būšot meitiņa, kuras nākšana pasaulē ģimenē tiekot īpaši gaidīta. Žurnāls gan atzīst, ka arī viņu darbiniekiem ar Šleseru pāri nav izdevies sazināties.

Foto: travelnews.lv, kasjauns.lv

Komentāri