Jeļenas Ušakovas kafejnīcā atklāj izstādi par Rīgu (FOTO), Mixnews.lv

Jeļenas Ušakovas kafejnīcā atklāj izstādi par Rīgu (FOTO)

фото

Izklaide | 2014. gada 25. aprīlī plkst. 21:45

Ceturtdien, 24.aprīlī kafejnīcā "Café DALI" Spīķeru kvartālā notika fotostudijas "DiatomArt" rīkotās izstādes "Rīga. Jauns skatiens pilsētā" atklāšana.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, kafejnīcas īpašniece Jeļena Ušakova, un citi sabiedrībā pazīstami cilvēki.

фото

фото

фото

фото

фото

Plašākam apmeklējumam fotoizstāde ir atvērta jau no 25. aprīļa un to var apskatīt "Cafe DALI" darba laikā. "DiatomArt" ir Rīgas fotostudija, kas iemūžina galvaspilsētas skaistumu neparastos skatu punktos: Vanšu tilta pilons, ORIGO pulksteņa tornis, Sv. Ģertrūdes baznīcas tornis vai arī Mildas piemineklis jūsu acu līmenī.

Pasākums izcēlās ar programmas dažādību: viesiem bija iespēja apskatīt jaunākos studijas darbus, ieskatīties topošajā studijas "DiatomArt" otrajā fotoalbumā, piedalīties foto darbu loterijā, baudīt burvīgo klavierspēli mūziķa Aleksandra Dubovska izpildē un nogaršot gardos ēdienus un dzērienus.

фото

фото

фото

фото

Pasākuma apmeklētāji bija sajūsmā no pārsteiguma, kas viņu gaidīja ārpusē: autoceltnis, kas pacēla pašus drosmīgākos 40m augstumā un deva iespēju vērot Rīgas apburošo saulrietu.

фото

фото

фото

фото

фото

Foto: Inga Leite

Komentāri