Tūriste notur Ričardu Gīru par bomzi un uzcienā ar picu (FOTO), Mixnews.lv

Tūriste notur Ričardu Gīru par bomzi un uzcienā ar picu (FOTO)

фото

Izklaide | 2014. gada 28. aprīlī plkst. 13:33

Kurioza situācija notikusi jaunas kinolentes uzņemšanas laikā Ņujorkā. Franču tūriste Karīna Gombeau pastaigas laikā ar savu vīru un 15 gadus veco dēlu, netālu no Centrālās stacijas, ieraudzīja vīrieti, kurš rakņājās miskastē, raksta ārvalstu mediji.

Sieviete nolēma sniegt palīdzīgu roku nelaimē nonākušajam. Gombeau piegāja pie viņa un pasniedza picas šķēli, kas sievietei bija palikusi pāri pēc mielasta Itāļu restorānā.

фото

"Vīrietis pajautāja:"Kas ir iepakojumā?" Es atbildēju, ka pica, bet diemžēl, auksta. Viņš pateica paldies, un teica: "Lai Dievs jūs sargā"", Gombeau vēlāk pastāstīja medijiem. Tūristei pat prātā neienāca doma, ka viņas priekšā stāv Holivudas kinozvaigzne Ričards Gīrs.

фото

Divas dienas vēlāk, viesnīcas, kurā bija apmetusies Gombeau ģimene, darbinieks parādīja tūristei fotogrāfiju vienā no vietējiem laikrakstiem. Uz fotogrāfijas bija pati Gombeau un Ričards Gīrs.

Kā izrādījās Amerikas apceļotāja neviļus bija nokļuvusi filmas "Kopš neatminamiem laikiem" filmēšanas laukumā. Ričards Gīrs filmā spēlē vienu no galvenajām lomām.

"Tas bija brīnumaini! Viss notikušais ir vienkārši neprāts. Nav iespējams noticēt, ka tas vispār varēja notikt," sacīja francūziete, piebilstot, ka 64 gadus vecais aktieris, neraugoties uz savu vecumu ir pievilcīgs vīrietis.

фото

Komentāri