Gaidām Ledus laikmeta mamutus Rīgā!, Mixnews.lv

Gaidām Ledus laikmeta mamutus Rīgā!

фото

Izklaide | 2014. gada 29. aprīlī plkst. 19:05

Nākamā gada sākumā no 23. līdz 25. janvārim "Arēnā Rīga" būs skatāms ledus šovs "Ledus laikmets dzīvajā! Mamuta piedzīvojums" (Ice Age Live! A Mammoth Adventure). Tas ir jaunākais "20th Century Fox" un Eiropas vadošā pasākumu producenta "Stage Entertainment" projekts.

Aizraujošo uzvedumu iemīlēs visa ģimene – tajā izmantoti komēdijas elementi, dejas, kung fu, oriģināla mūzika, gaisa akrobātika, neiedomājami kostīmi, elpu aizraujoši specefekti un, protams, pirmklasīga slidošana. Tas viss apvienots unikālā arēnas ledus šovā un noturēs auditoriju spriedzē no sākuma līdz beigām – jaunā stāstā, kas balstīts uz pirmajām četrām "Ledus laikmets" filmām.

Uzvedums pirmizrādi piedzīvoja Londonas "Wembley" arēnā, un jau kopš izrādīšanas sākuma "Ledus laikmets dzīvajā!" iemantojis milzu popularitāti. Hamburgā sešus izpārdotus šovus apmeklēja vairāk nekā 30 000 cilvēku, bet Parīzē izrādes pulcēja vairāk nekā 54 000 skatītāju. Plānots, ka piecu gadu laikā turnejas priekšnesumus kopumā noskatīsies 4,5 miljoni apmeklētāju vairāk nekā 30 valstīs, 5 kontinentos.

фото

Šovā klātienē atdzīvosies labi zināmie un iemīļotie animācijas komēdijas "Ledus laikmets" tēli no pirmajām četrām filmām. Uzvedums aizvedīs skatītājus aizraujošā piedzīvojumā kopā ar galvenajiem varoņiem – Sidu, Meniju, Diego un citiem. Turklāt tēli pārsteigs skatītājus ar savu vērienīgo izmēru, piemēram, mamuta Menija augums sniegsies pārsteidzošā 3,6 metru augstumā. Savukārt jaunā tēla – ļaunā putna Ēnas spārnu atvērums sasniegs iespaidīgus 4 metrus!

"Ledus laikmets" ir viena no visu laiku veiksmīgākajām filmu franšīzēm, kas līdz šim brīdim pasaulē nopelnījusi vairāk nekā 4 miljardus ASV dolāru.

фото

Pie krāšņā šova režijas grožiem stāv Gijs Karons, kurš strādājis arī pie "Cirque du Soleil" izrādēm "Ka" un "Dralion". Tēlu vizualizācijas veidojis Maikls Karijs, kura kontā ir darbs ar "Cirque du Soleil" un "Walt Disney" izrādēm, kā arī pie vairāku olimpisko spēļu atklāšanas un noslēguma ceremonijām.

Šova producents, Eiropas izklaides nozares gigants "Stage Entertainment", ir strādājis arī pie mūzikliem "The Lion King", "MAMMA MIA!", "Cats", "Phantom of the Opera", kā arī daudziem ģimenes šoviem, ieskaitot virkni "Disney" teatrālo uzvedumu.

Šova izrādes norisināsies gan latviešu, gan krievu valodās. Izrādes garums – 2 stundas, ieskaitot 20 minūšu pārtraukumu.

Komentāri