Mātes dienā katrs varēs nosūtīt apsveikuma kartiņu, Mixnews.lv

Mātes dienā katrs varēs nosūtīt apsveikuma kartiņu

фото

Izklaide | 2014. gada 30. aprīlī plkst. 07:12

Kas gan spēj aizkustināt vairāk par paša roku rakstītiem mīļiem vārdiem apsveikuma kartiņā? Mūsdienu steigā šis apsveikuma veids ir mazliet piemirsts, tomēr sniedz tik daudz prieka gan saņēmējam, gan sūtītājam. Tādēļ līdz 11.maijam akcijā "Paldies mammai" ikviens var nosūtīt mīļu svētku apsveikuma kartīti.

фото

Īpaši Mātes dienai rīkotās akcijas ietvaros pieejamas vairākas sirsnīgas un mīļas apsveikuma kartītes, ko gan drukātā, gan elektroniskā veidā var nosūtīt mammai. Kartiņas pieejamas mobilo sakaru operatora "Amigo" mājaslapā.

фото

Kartītes var izvēlēties portālā Draugiem.lv un ierakstīt apsveikuma vārdus. Virtuālie apsveikumi tiks nodoti adresātam par velti, bet īstās pastkartes tiks izgatavotas un nosūtītas saņēmējām gan Latvijā, gan uz ārvalstīm par simbolisku maksu.

фото

Savukārt tie, kuri vēlas mammu sveikt ar paša rakstītu kartiņu, var apmeklēt akcijas stendus tirdzniecības centros dažādās Latvijas pilsētās. Paša rakstītās kartiņas mammai varēs nosūtīt par velti – kā uz adresēm Latvijā, tā ārvalstīs.

фото

Pateikties māmiņai par rūpēm, gādību un vienkārši par to, ka viņa ir, varēs arī ar "Latvijas Radio 2" un TV raidījuma "LNT Brokastis" starpniecību.

фото

Labākie stāsti un sveicieni izskanēs radio vai TV ēterā, un minētās mammas saņems īpašu dāvanu no "Amigo" – ērti lietojamu telefonu un bezmaksas pieslēgumu uz gadu, lai varētu uzturēt vēl ciešākas attiecības ar mīļajiem.

фото

Komentāri