Par islamticīgo apvainošanu arestēts grupas Scorpions bundzinieks , Mixnews.lv

Par islamticīgo apvainošanu arestēts grupas Scorpions bundzinieks

фото

Izklaide | 2014. gada 29. aprīlī plkst. 22:10

Dubaijā, par islamticīgo apvainošanu, arestēts grupas "Scorpions" bundzinieks Grupas "Scorpions" bundziniekam Džeimsam Kotakam mēnesi būs jāpavada Dubajas cietumā, par islama ticības apvainošanu, raksta ārvalstu mediji.

Skandāls notika 3.aprīlī lidmašīnā, kas devās no Maskavas uz Dubaiju. Reisā no Maskavas uz Dubaiju viņš lietojis alkoholiskos dzērienus un būdams pamatīgā kunga prātā, uzmācies pasažieriem un lādējies uz musulmaņiem.

Pēc lidmašīnas piezemēšanās Dubaijas lidostā mūziķis aizturēts. Tiek ziņots, ka mūziķis izģērbies un apvainojis likumsargus.

Kotaka advokāts nācis klajā ar paziņojumu, ka Kotaks "nav domājis neko ļaunu, viņš tikai vēlējies parādīt tetovējumu uz muguras". Skandālists nenoliedz, ka pāršāvis pār strīpu, bet ir pārliecināts, ka incidents noticis tikai tāpēc, ka viņš bijis pārdzēris jēgu.

фото

Kotaks sodīts ar naudas sodu 500 ASV dolāru apmērā un pēc soda izciešanas Dubajas cietumā tiks deportēts uz dzimteni.

Mūziķis ceļojumā bija devies ar mērķi apmeklēt Bahreinas Karalisti, kur 6.aprīlī bija plānota uzstāšanās par godu F1.

Grupa "Scorpions" tika nodibināta 1965.gadā Vācijas pilsētā Hanoverē. Grupa vairākkārt uzstājusies arī Rīgā. Šobrīd grupā spēlē Klauss Maine, Matiass Džabs, Rūdolfs Šenkers, Pāvels Macivoda un Džeimss Kotaks. Savas muzikālās karjeras laikā grupa izdevusi vairāk nekā 20 albumus.

Komentāri