Sekss un lielpilsēta zvaigzne nedzīvo kā glamūrīgā Kerija Bredšova, Mixnews.lv

Sekss un lielpilsēta zvaigzne nedzīvo kā glamūrīgā Kerija Bredšova

фото

Izklaide | 2014. gada 4. maijā plkst. 09:24

Seriāla "Sekss un lielpilsēta" zvaigzne pielūdzējiem parāda, ka nedzīvo kā glamūrīgā Kerija Bredšova. Sāras Džesikas Pārkeres divstāvu apartamentos Ņujorkā ir tikai astoņas istabas. Šajā pieticīgajā miteklī aktrise un kinorežisore dzīvo kopā ar vīru un bērniem. Šoreiz viņa nolēmusi padalīties savos noslēpumos arī ar plašāku publiku.

Ēka atrodas Manhetenas rietumu pusē līdzās slavenajam Cebtrālparkam. Mājoklis izmaksājis aptuveni 21 miljonu ASV dolāru. Sārai Džesikai Pārkerei Ņujorkā ir vēl daži dzīvokļi. Tomēr aktrise dzīvo tieši šajā mājā, jo ilgu laiku pavadījusi plānojot šo dzīvokli. Dzīvokļa interjeru aktrise veidojusi kopā ar vīru un dizaineriem.

Dizains izdevies visai eklektisks: koši zaļas sienas, smaragdkrāsas dīvāns, pie sienām mūsdienu mākslinieku gleznas, austrumzemju statuetes uz plauktiņiem, senlaiku grāmatas un neskaitāmi sīkumi uz kamīna dzegas, kas atvesti no ceļojumiem.

Par pašu neparastāko lietu savā mājā Pārkere uzskata gaismas globusus, kas stāv uz sarkankoka kumodes. Viesistabas centrā novietots tenisa galds un retro dzērienu galdiņš.

"Lūk, garderobe man nav tik plaša, kā manai seriāla varonei," žurnālistiem sacīja Pārkere.

Komentāri