Dzelzs Vilka koncertā skanēs jaunā albuma Kālabad dziesmas (VIDEO), Mixnews.lv

Dzelzs Vilka koncertā skanēs jaunā albuma Kālabad dziesmas (VIDEO)

фото

Izklaide | 2014. gada 30. aprīlī plkst. 18:04

Trešdien, 30.aprīlī uz lielkoncertu Rīgā, Sapņu fabrikā aicina "Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestris". Koncertā pirmoreiz plašākam klausītāju lokam vienkopus skanēs apvienības jaunākā albuma "Kālabad" dziesmas, kā arī laiku skanīgākās "Dzelzs vilka" kompozīcijas, kas radītas, iedvesmu smeļot latviešu dainās.

"Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestris" ir grupas "Dzelzs vilks" dibināts plašāks mūziķu sastāvs, kura radītās dziesmas dzimušas, savienojot oriģināl mūziku un latviešu dainu tekstus. Apvienības jaunākais veikums nesen izdots albumā "Kālabad", kas izpelnījies balvas "Zelta mikrofons" nomināciju tautas mūzikas kategorijā.

"Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestris" savā daiļradē iekļāvis arī grupas "Dzelzs vilks" dainu iedvesmotās dziesmas no grupas agrāk iedotajiem albumiem "Uijā uijā nikni vilki" un "Kur vakara zvaigzne lec".

Dziesmas no dainu iedvesmoto albumu triloģijas pirmoreiz izskanēs vienkopus plašākam klausītāju lokam koncertā 30. aprīlī. Uz skatuves kāps "Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestra" mūziķi: Juris Kaukulis, Kaspars Tobis, Kārlis Alviķis, Ieva Strode, Valērijs Cīrulis. Apvienībai pievienosies arī bundzinieks Artis Orubs, kopā ar grupu uzstāsies pazīstamais mūziķis Andris Alviķis, grupas "Forshpil" vijolniece Inna Raihmane, kā arī postfolkloras kopas "Vecpilsētas dziedātāji" dalībniece Rūta Abaja.

Pirms koncerta pl.19:00 un pēc koncerta vakara noskaņai atbilstošu mūziku no savas ierakstu kolekcijas atskaņos mūzikas žurnālists un dīdžejs, arī 30. aprīļa jubilārs Uldis Rudaks, dodot savai iecerētajai programmai nosaukumu "Nepabeigtās dziesmas".

Komentāri